iPhone 13 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

iPhone 13 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

Yaklaşan iPhone 13 serisi birkaç yükseltmeden fazlasını vaat ediyor. Serinin piyasaya çıkmasına çok az kala yeni bir detay daha ortaya çıktı. 9to5Mac’ten gelen bir rapora göre tanınmış analist Ming-Chi Kuo, iPhone 13 Pro ve Pro Max’in 128 GB, 256 GB ve 512 GB seçeneklerin yanı sıra 1 TB’a kadar depolama alanıyla sunulacağını iddia ediyor. İşte detaylar.

Yeni depolama seçeneğine sahip iPhone 13 yüksek ihtimal oldukça pahalı olacaktır. Ancak çok fazla video çekiyorsanız veya cihazın  daha dayanıklı olmasını istiyorsanız bu seçenek ilginizi çekebilir. Analist Kuo ayrıca, temel iPhone 13 ve 13 mini’nin 128GB’tan başlayacağına inanıyordu. Şimdi bunlara ek olarak yeni bir 512 GB seçeneği de gelecek. 256 GB’tan daha fazlasını elde etmek için artık bir Pro modele para dökmenize gerek kalmayacak. Analist ayrıca, mevcut AirPod’ların Apple’ın 14 Eylül etkinliğinde piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Apple, yeni kablosuz kulaklıkları daha yüksek bir fiyata satabilir, ancak normal AirPodslar ile aralarında ciddi bir fark olması beklenmiyor.

iPhone 13 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

Sızıntılar doğruysa, yeni AirPod’lar Pro muadillerine daha çok benzeyecek ve uzamsal sesi destekleyecek. Ancak üst seviye kulaklıklarda olan kulaklık uçları veya aktif gürültü engelleme özellğini içermeyecek. Bu kulaklıklar daha çok bütçe dostu model olarak karşımıza çıkacak diyebiliriz. Etkinliğe çok az bir süre kaldığı göz önünde bulundurulursa tüm bu detaylar ve daha fazlası hakkında her şey yakında netliğe kavuşacak.

Apple, motosiklet kullanıcılarını üzecek bir açıklama yaptı

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir