iPhone SE 2 için yeni detaylar ortaya çıktı!

iPhone SE 2

Apple’ın 2020 yılında tanıtacağı söylenen iPhone SE 2 modeli hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte iPhone SE 2’nin tahmini özellikleri!

Apple, iPhone 7 döneminde 4 inç ekran sevenler için iPhone SE modelini tanıtmış ancak uzun süre bu seriyi yenilememişti. Apple’a yakınlığı ile bilinen Ming-Chi Kuo, bugün yeni model için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Daha önce 2020 yılında tanıtılacağını söyleyen Ming-Chi Kuo, bugün ise telefonun özellikleri hakkında bilgi verdi.

iPhone 11 Türkiye fiyatı açıklandı!

Ming-Chi Kuo’ya göre yeni iPhone SE modelin 64 GB ve 128 GB dahili depolama birimi seçenekleri ile gelecek. Gümüş, Uzay Grisi ve Kırmızı renk seçenekleri ile gelecek olan telefonda 399 dolardan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Bu fiyatın oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen söylendiği gibi bu model 399 dolardan satışa sunulursa, orta segment Android telefon pazarı yerle bir olacaktır.

iPhone SE 2

Tasarım açısından iPhone 8 ile benzer bir yapıda olacağını söyleyen Ming-Chi Kuo, bu modelde Apple A13 yonga seti ve 3 GB RAM‘in yer alacağını söylüyor. 3D Touch fonksiyonundan mahrum bırakılacak olan bu modelde iPhone 11’de yer alan dokunsal geri bildirim yer alacak.

Kuo ayrıca bu modelin 2 milyon ila 4 milyon adet satış rakamına ulaşacağını söylüyor. 2020 yılında tanıtılacak olan bu modelin 4 inç yerine 4.7 inç büyüklüğünde ekran ile geleceğini belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin