iPhone 11 için ilk kamera sızıntısı geldi!

iPhone 11

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 11 modeli hakkında ilk elle tutulur sızıntı geldi. Görünüşe göre iPhone 11 üçlü arka kamera kurulumu ile gelecek. Ancak bu kamera kurulumu iPhone’un tasarımını çirkinleştirecek gibi görünüyor.

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte karşımıza iPhone XI ve iPhone XI MAX modelleri ile çıkacak. Apple’ın artık rakipleri gibi ikili kamera kurulumu yerine üçlü kamera kurulumuna geçmesi bekleniyor. Eğer 3’lü kamera kurulumuna geçilmezse bunun Apple’a çok pahalıya patlayacağı bile söyleniyordu. Bugün ise iPhone 11 modellerinde yer alacak olan kamera sistemi hakkında ilk sızıntılar geldi.

iPhone 11 üç kamera ile gelecek!

Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo’da ortaya çıkan görsele göre; iPhone XI modelinde üçlü arka kamera kurulumu yer alacak. Telefonun iç kasasının ortaya çıkması ile görünen bu kameralar, maalesef ki iPhone XI’in çok çirkin görüneceği gösteriyor.

Google Duplex özelliği iPhone’a da gelecek!

Bu iç kameranın alt-üst ve sağ bölüme konumlandırılması, Apple’ın tasarım ruhuna ters görünüyor. Tahminlerime göre Apple bu kadar çirkin bir tasarım ile karşımıza çıkmaz. Bu üçlü kameralar ya dikine ya da enlemesine tek bir şeritte konumlandırılır.

iPhone 11


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin