Ana sayfa Apple iPhone 11 modelleri böyle görünebilir!

iPhone 11 modelleri böyle görünebilir!

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı iPhone 11 modelinin render görüntüleri şimdiden gelmeye başladı. iPhone 11 üçlü arka kamera kurulumu ile gelebilir.

Apple, Eylül ayında düzenleyeceği etkinlikte karşımıza yeni iPhone modelleri ile çıkacak. iPhone XI ve iPhone XI Max olarak isimlendirilmesi beklenen bu modellerin artık çağa uygun olarak üçlü arka kamera kurulumu ile geleceği söyleniyordu.

Cupertinolu teknoloji devi çentik konusunda maalesef ki rakipleri gibi alternatif yöntemler izlemek yerine, iPhone X’daki çentik tasarımını hafif rötuşlayarak karşımıza çıkacak.

Bugün ise bu bilgilerden yola çıkılarak OnLeaks ve CashKaro tarafından hazırlanan render görselleri yayınlandı. Bu renderlerın bu zamana kadar gelen sızıntılardan yola çıkılarak hazırlandığını belirtelim.

Yeni Apple AirPods 2020 yılında geliyor!

Apple’ın üçlü arka kamera kurulumunu bu görsellerdeki gibi konumlandırıcağı söyleniyor. Ancak bu tasarımın oldukça çirkin göründüğünü söyleyebiliriz.

İşte karşınızda iPhone 11 render görselleri!

iPhone 11Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler