Ana sayfa Apple iPad Pro 2019 üçlü kamera kurulumu ile geliyor

iPad Pro 2019 üçlü kamera kurulumu ile geliyor

iPad Pro 2019 aynı iPhone 11 Pro modellerinde olduğu gibi üçlü kamera kurulumu ile gelecek gibi görünüyor. İşte karşınızda yeni iPad Pro!

Apple, iPhone 11 Pro modelleri ile üçlü kamera kuruluma geçiş yaptı. Cupertinolu teknoloji devinin bu stratejiyi iPad’de de uygulayıp uygulamayacağı merak ediliyordu. iPad Pro modelleri ile bilgisayarların yerini alan Apple, söylentilere göre bu yıl bitmeden yepyeni bir model daha tanıtacak.

Muhtemelen Ekim ayında düzenlenecek olan etkinlikte takılacak olan yeni iPad Pro hakkında bugün ilk bilgiler geldi.

Google Pixel 4 XL ile iPhone XS kameraları karşı karşıya!

Sızdırılan bilgilere göre; 2019 model iPad Pro, aynı iPhone 11 Pro’da olduğu gibi üçlü kamera kurulumu ile gelecek. Bir adet led flaşın yer alacağı modelde, kamera yine kare bir çerçeve içerisine sol üst bölüme konumlandırılacak. ,

Gücünü dünyanın en güçlü yonga seti olan Apple A13X‘ten alacak olan bu model, kuvvetle muhtemel 6 GB RAM ile gelecek.

iPad Pro 2019

iPadOS 13 ile kutusundan çıkacak olan yeni iPad Pro, ekran konusunda artık büyük bir atılım yapıp OLED‘e geçmesi gerekiyor. Bakalım Apple, 2019 yılı bitmeden karşımıza yepyeni ürünler ile çıkacak mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler