Ip Man 4 Final için yeni tanıtım videosu

ip man 4

Kung-fu ustası Ip Man’in hayatını anlatan film serisinde son perde yakında gösterime girecek. İşte Ip Man 4 Final için yayınlanan yeni tanıtım videosu.

Başrolünde Donnie Yen’in yer aldığı Ip Man bir kez daha izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İlk filmiyle dünya çapında ses getiren Ip Man, 2010’da devam filmiyle karşımıza çıkmıştı. Gişede büyük başarı elde eden Ip Man 2’yi 2015 yılında vizyona giren Ip Man 3 takip etti.

Bir süredir çekimleri devam eden ve vizyon tarihi birkaç defa değiştirilen Ip Man 4’ün de ülkemizdeki gösterim tarihi sonunda netlik kazandı.

Çin’de Aralık ayının sonlarına doğru vizyona girecek olan Ip Man 4 Final ülkemizde 1 Ocak’ta izleyici ile buluşacak.

Yönetmen koltuğunda Wilson Yip’in oturduğu filmin kadrosunda Scott Adkins, Kwok-Kwan Chan, Chris Collins ve Vanness Wu gibi isimler de yer alacak. Ip Man 4 Final’da Kwok Kwa Chan dövüş sanatları dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Bruce Lee’ye hayat verecek. Bilindiği üzere Ip Man aynı zamanda Bruce Lee’nin de ustası.

Film Ip Man’in Amerika’da karşılaştığı olayları konu edinecek. Dilerseniz film için yayınlanan Türkçe alt yazılı tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ip Man 4 Final, isminden de anlaşılabileceği üzere serinin final filmi olacak. Belki yapımcılar bu yapımın ardından Bruce Lee’nin hayatını anlatan filmlerle karşımıza çıkarlar. Bekleyip göreceğiz.

Star Wars The Rise of Skaywalker eleştirilerin odağında