Ana SayfaGenelBing ’de yapılan her arama ödül puan olarak dönüyor

Bing ’de yapılan her arama ödül puan olarak dönüyor

Microsoft, arama motoru Bing üzerinden arama yapan kayıtlı kullanıcılarına puan hediye ederek online alışverişlerde kullanmalarını sağlayacak.

Microsoft, Türkiye’nin de dahil olduğu 38 Avrupa ülkesinde Microsoft Ödül Programı’nı uygulamaya soktuğunu duyurdu. Program kapsamında Hotmail ya da Outlook hesabınız varsa, Microsoft’un arama motoru Bing adresini ziyaret ederek arama başına 5’er puan, Microsoft Edge üzerinden yapılan aramalarda da 20’şer puan kazanma fırsatı yakalıyorsunuz.

microsoft bing

Puan toplamanın diğer bir yolu da Microsoft Store’da alışveriş yapmaktan geçiyor. Dijital satın alımların karşısında belirli bir puan elde ediyorsunuz. Sıra kazanılan puanları değerlendirmeye geldiğinde ise elde edeceğiniz ödüller arasında Leage of Legends hediye kartının yanı sıra Unicef gibi sivil toplum kuruluşlarına kazancınızı bağışlama seçeneceğiniz de bulunuyor.

Microsoft Rewards Programına Nasıl Kayıt Olunur?

Microsoft’un Rewards programına kaydolmak için programın sayfasına gidebilir, “Ücretsiz Kaydolun” butonuna tıklayabilirsiniz. Puan toplamak isteyenlerin https://rewards.microsoft.com linkine tıklayarak kaydolmaları yeterli.

Apple Watch Ultra Türkiye fiyatı iPhone 13 fiyatı ile aynı!

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting