Infinix GT 10 Pro satışa çıktı

Infinix GT 10 Pr

Infinix’in özellikle bütçe bilincine sahip oyuncular için geliştirdiği Infinix GT 10 Pro, dikkatleri üzerine çeken cyberpunk tasarımının yanı sıra erişilebilir fiyata, üst düzey bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

En yeni Android 13 üzerine inşa edilen Pure XOS yazılımı ile optimum bir oyun deneyimi sağlamak için düzenli güvenlik güncellemeleri alan Infinix GT 10 Pro, yüksek hassasiyetli jiroskopu sayesinde yarış ve FPS oyunlarını daha akıcı ve keyifli hale getiriyor.

Ayrıca tamamen duyusal oyun motoruna sahip olan 4D titreşim teknolojisi sayesinde kullanıcıların oyundaki her darbeyi ve atışı hissetmelerini sağlarken, cihazın farklı köşelerindeki titreşimlerle mermi darbeleri hakkında hassas bir geri bildirim sağlanıyor.

Çift stereo hoparlörü ile birlikte kullanıcıların yaklaşan düşmanları duymalarını ve rekabete dayalı oyunlarda öne geçmelerini sağlıyor.

Infinix GT 10 Pr

PUBG MOBILE, MLBB ve Free Fire gibi ülkemizde de oldukça yüksek oyuncu sayısına sahip popüler oyunlarla yakın iş birliği yapan Infinix, bu sayede oyunculara GT 10 Pro modelinde yüksek kare hızları ve etkileyici görsel kalite sunuyor.

10-bit FHD+AMOLED ekran yüksek parlaklığı ve renk doygunluğunun yanı sıra etkileyici 120Hz yenileme hızı ve 360Hz dokunmatik örnekleme hızı ile oyunculara hızlı ve tempolu oyunlarda önemli bir avantaj sağlıyor.

Infinix GT 10 Pr

Üstün soğutma performansı

Infinix GT 10 Pro, gücünü uygun fiyatlı mobil oyun performansı için yeni bir standart belirleyen ve 6nm üretim mimarisine sahip olan Dimensity 8050 işlemcisinden alıyor. ARM Mali-G77 grafik işlemcisi ise en yeni mobil oyunlarda yüksek kare hızları ve gecikmesiz oyun deneyimi sunarak, oyuncuların çok daha iyi bir performans yakalamalarını sağlıyor.

Cihaz ayrıca ısı buhar hazneli sıvı soğutma teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bileşenlerden verimli bir şekilde dağıtılarak rahat bir tutuş sunuyor.

108MP HD ana kamera ve Ultra Clear üçlü kamera kurulumuna sahip olan telefon, oyuncuların pil performansından şüphe duymayacakları özellikler ile birlikte geliyor. 45W hızlı şarja sahip olan telefonun PD 3.0 şarj standartlarıyla uyumlu olan bu akıllı şarj çözümü aynı zamanda Bypass şarj özelliği sayesinde ısı birikimini azaltıyor ve şarj olurken bile oyun oynamaya uygun hale geliyor.

Rapor: Apple’ın işlemcilerindeki bir sonraki büyük yenilik 2026’da olacak


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir