Hyundai Bayon’u Clio fiyatına satıyorlar!

hyundai bayon 1

Hyundai uygun fiyatlı B-SUV modeli Bayon’un Nisan fiyatlarını açıkladı. Açıklanan listeye bakacak olursak Bayon’un Clio fiyatına satıldığını söyleyebiliriz. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Hyundai Bayon‘u Clio fiyatına satıyorlar! Malum ülkemizde otomobil fiyatları zaten pahalı. İşin içerisine bir de SUV modelleri dahil olunca işler biraz daha değişiyor. SUV tarafına baktığımızda en ucuz modeller için bile 400 bin TL üzeri fiyatları gözden çıkarmak gerektiğini söyleyebiliriz.

Hyundai Bayon 2021 10 scaled

Zaten bahse konu fiyat kalibresine alabileceğiniz modeller de Duster ve Bayon dışına çıkamıyor. Peki Bayon fiyatlarında son durum ne?

Malum Hyundai Bayon’u Türkiye’de üretme kararı almıştı. Bu yüzden fiyatların biraz daha makul olmasını bekleyebilirsiniz. Fakat işin aslı çok da öyle değil. Çünkü Bayon fiyatları da çıkış yani lansman dönemine oranla hayli artmış durumda. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri güncel Hyundai Bayon fiyatları ile başbaşa bırakalım.

Hyundai Bayon Ocak fiyatları belli oldu

En ucuz B-SUV! Hyundai Bayon Mart fiyatları

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Manuel
Fiyatı: 362.700 TL

1.4 MPI 100 PS Jump Benzin Otomatik
Fiyatı: 397.500 TL

1.4 MPI 100 PS Style Benzin Otomatik
Fiyatı: 432.450 TL

1.4 MPI 100 PS Elite Benzin Otomatik
Fiyatı: 438.950 TL

1.0 T-GDI 100 PS Style Benzin DCT
Fiyatı: 465.400 TL

Dip not olarak belirtelim. Bayide karşınıza çıkacak fiyatlar daha farklı olabilir. Zira zaman zaman bayiler önemli indirimler yapabiliyorlar.

Twitch kötüye kullanılan bir özelliğini kullanımdan kaldırdı işte tüm detaylar