Ana sayfa Dosya Konusu 0.49 krediye uygun Türkiye'de üretilen yerli otomobiller!

0.49 krediye uygun Türkiye’de üretilen yerli otomobiller!

Uzun süredir beklenen otomobil kredisi teşviki sonunda duyuruldu. Aralık sonuna kadar Türkiye’de üretilen yerli otomobiller 0.49 – 0.69 arasında kredi oranlarından satılacak.

Temmuz ayında sona eren ÖTV teşviği sonrasında sıfır otomobil fiyatları hatırı sayılır oranda artmıştı. Bugün gelen bir haber sıfır otomobil almayı düşünenleri fazlasıyla sevindirdi.

Devlet bankaları (Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank) Türkiye’de üretilen yerli otomobiller için düşük faizli kredi kampanyası yapacağını açıkladı. Bu kampanya kapsamında Türkiye’de üretilen yerli otomobiller için aylık faiz oranı 0.49 ile 0.69 arasına çekilecek.

Peki kredi kampanyasından yararlanabilecek olan ülkemizde üretilen otomobiller hangileri? Bu yazımızda ülkemizde üretilen otomobiller ve üretim yerlerini sizlerle paylaştık. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri otomobiller ile başbaşa bırakalım. (Diğer otomobiller için alt kısımdan sayfayı değiştiriniz)

İşte krediye uygun yerli otomobiller

Fiat Egea Sedan

Üretim Yeri: Tofaş Bursa Tesisleri

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler