Huawei Mate X3 özellikleri ile dikkat çekiyor

Huawei Mate X3

Çinli teknoloji devi Huawei, yakın zamanda tanıtmayı planladığı Huawei Mate X3 modelinde çok önemli bir özelliğe yer vermeye hazırlanıyor.

Huawei Mate X3 özellikleri ile dikkat çekiyor. Akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biriyken, Amerikan ambargosu yüzünden tüm planları alt üst olan ve dünya genelinde sahip olduğu akıllı telefon pazar paylarının çok büyük bir kısmını rakiplerine kaptıran Huawei, son zamanlarda yavaş yavaş yeniden dizlerinin üzerine doğruluyor.

Huawei Mate X3

Kendi işletim sistemi olan HarmonyOS’u her geçen gün biraz daha geliştiren Çinli teknoloji devi aynı zamanda telefonlarında yer verdiği özelliklerle rakiplerine gözdağı vermekten de geri durmuyor. Son olarak Huawei Mate 50 serisinde uydu üzerinden haberleşme ve metin mesajı yollama özelliği kullanarak Apple’a selam çakan Çinli şirket, Huawei Mate X3 modeliyle çıtayı bir adım da yukarı taşımanın derdinde.

Mate X2

Huawei Mate X3 özellikleri ile dikkat çekiyor

Çinli teknoloji şirketine yakın kaynaklardan gelen haberlere göre Mate X3 modelinde uydu üzerinden sesli mesaj gönderme özelliğini devreye sokacak ki eğer bu iddia doğruysa Mate X3’ün bu özelliğe sahip ilk akıllı telefon olacağını da belirtelim.

Mate X2

Bugüne kadar gelen bilgilere baktığımızda, Huawei Mate X3’ün Kirin 9000 yonga setinden güç alacağı ve 8 inç büyüklüğünde 2200 x 2480 piksel çözünürlüğünde bir ekranla karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Elektriksel gücünü 4.500mAh’lık bataryasından alması beklenen telefonun aynı zamanda 66W’lık hızlı şarj desteği sunacağını da belirtelim. Eğer planlarda bir aksaklık olmazsa, Huawei yeni katlanabilir akıllı telefon modelini yılın ilk çeyreği sona ermeden tanıtacak.

Netflix abonelik ücretine yine zam geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir