Ana SayfaGenelHouse of the Dragon oyuncularından tartışmalı seks sahnesine açıklama

House of the Dragon oyuncularından tartışmalı seks sahnesine açıklama

House of the Dragon yıldızı Emma D’Arcy, Rhaenyra Targaryen ve amcası Daemon arasındaki “ensest” ilişki hakkında konuştu. İşte tüm detaylar.

House of the Dragon dizisi boyunca, Rhaenyra’nın (Milly Alcock) amcası (Matt Smith) ile cinsel açıdan yüklü bir ilişkisi var ve bu da neredeyse çiftin dördüncü bölümde seks yapmasına neden oluyor. O sırada Rhaenyra 18, Daemon ise 30’lu yaşlarının başında olarak sahne alıyor. Altıncı bölümde on yıllık bir zaman atlamasından sonra Rhaenyra’yı oynayan D’Arcy, Independent’a ilişkilerindeki sorunun kan bağlarından ziyade yaş farkıyla ilgili olduğunu söyledi.

House of the Dragon oyuncularından tartışmalı seks sahnesine açıklama

30 yaşındaki oyuncu, “Genç bir kızın bu cinsel etkileşime herhangi bir şekilde rıza gösterebileceği fikri bir karmaşa yaratıyor. Bu ilişkide gücün eşit olarak dağıtılmasının hiçbir yolu yok” ifadelerini kullanarak problemin kan bağından öte yaş farkı olduğuna dikkat çekti. Bu aynı zamanda Game of Thrones’da yaşanan ilk ensest ilişki değil. D’Arcy şunları da ekledi: “Bu çok fazla bildiğim bir şey değil, ancak genetik materyali paylaşan ve birlikte büyümeyen insanlar arasında çok elektrik ve erotik bir şeyler olabileceğini biliyorum. Bu her zaman heyecan verici ve tehlikeli gelebilir, özellikle de gençken. Rhaenyra’ya yeni ufuklar sunuyor ve sizi bilmem ama ben bunu bir insanda son derece çekici bir nitelik olarak buluyorum.” ifadelerini kullandı.

House of the Dragon dizisinde dördüncü bölümde Daemon, Rhaenyra’yı bir geneleve götürüyor ve Daemon çekip genç prensesi terk edene kadar sevişmeye devam ediyorlar. Bazı hayranlar sahneye tepki gösterse de bazıları dizinin doğasında bunun olduğunu kabullendi.

Meta personel çıkarımlarına hız kesmeden devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting