HONOR Magic6 Pro: Türkiye’de Sihirli Bir Deneyim Zamanı!

Magic6 Pro

DxOMark‘ta zirvenin sahibi olan HONOR Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran, performans ve yapay zekâ destekli kullanıcı deneyimleriyle teknolojinin geleceğine ışık tutuyor.

HONOR Magic6 Pro, gelişmiş çekim hızı ve eşsiz netlikte enstantaneleri ile fotoğrafçılık deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Dünyanın en prestijli ödüllerinden DxOMark’a sahip olan bu benzersiz kamera özellikle spor dünyasının heyecanını bir fotoğraf karesine sığdırıyor.

Önceki nesle kıyasla neredeyse %3000 veri örneği artışı anlamına gelen ve 8.000.000 görüntüden oluşan geniş eğitim veri setiyle HONOR AI Motion Sensing 2.0, artık 10’dan fazla sahnede en iyi anları daha hızlı yakalayabiliyor. Bu sayede kullanıcılara benzersiz bir sportografi deneyimi sunuyor.

Ayrıca, HONOR’un en yeni kamera sistemi, 2,5x optik yakınlaştırma ve 100x’e kadar dijital yakınlaştırma özelliğine sahip olağanüstü bir 180MP Telefoto Kamera Lensi (f/2.6, OIS) sunuyor. HONOR Magic6 Pro ayrıca 50MP Ultra Geniş Kamera (f.2.0, EIS) ve değişken diyafram özelliklerine (f/1.4 ve f/2.0, OIS) sahip güçlü bir 50MP ana Kamera ile hızlı anları ayrıntılardan ödün vermeden olağanüstü netlikte fotoğraf ve videolar yakalıyor.

Magic6 Pro

İnovasyonla desteklenen güçlü performans

 HONOR Magic6 Pro, Snapdragon 8 Gen 3 Mobil Platformu’nun gücüyle desteklenerek, yeni nesil cihazlara %30 CPU ve %25 GPU performans artışı sunuyor. Qualcomm AI Engine’in etkisiyle, AI özellikleri daha önceki modellere kıyasla %98 daha iyileştirilmiş akıcılık ve kararlılık sağlıyor. Bununla birlikte, Snapdragon 8 Gen 3 Mobil Platformu, üstün pil verimliliğiyle olağanüstü oyun deneyimi sunuyor.

HONOR, uzun süreli kullanım için pil ömrünün önemini vurgulayarak, sektördeki en son pil teknolojilerini akıllı telefonlara uygulayan ilk marka olarak öne çıkıyor. Yeni nesil elektrikli araç endüstrisinden ilham alan HONOR, HONOR E1 batarya yönetim yonga seti ve HONOR’un ikinci nesil Silikon-Karbon Bataryası gibi yenilikçi teknolojilerle Magic6 Pro’ya güç katıyor.

Bu yenilikler sayesinde, kullanıcılar Magic6 Pro’nun olağanüstü düşük sıcaklıkta 5600 mAh pil kapasitesiyle -20°C’de YouTube videosunu sadece %10 pil seviyesiyle 81 dakika boyunca izleyebiliyor. Ayrıca, 80W HONOR Kablolu Süper Şarj ve 66W HONOR Kablosuz Süper Şarj ile Magic6 Pro, sadece 40 dakikada %100 şarj oluyor.

HONOR Magic6 Pro’nun gelişmiş pil teknolojisi, DXOMARK küresel ekran sıralamasında 157 puanla 1. sıraya yükselerek sektördeki üstün performansını kanıtlıyor. Beş DXOMARK etiketiyle Magic6 Pro, kamera, ses, ekran, pil ve selfie özelliklerinde sektörünün zirvesini temsil ediyor. Bu, HONOR’un yenilikçi yaklaşımının bir başka göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Magic6 Pro

Yapay Zekanın Öncülüğünde Benzersiz Kullanıcı Deneyimi

HONOR Magic6 Pro, son teknolojiyi ve yapay zekâ destekli kullanıcı deneyimlerindeki çığır açan gelişmeleri bir araya getirerek, amiral gemisi segmentinin zirvesine tırmanıyor. Magic Serisi’nin en yeni üyesi olan Magic6 Pro, fotoğrafçılık, ekran kalitesi, performans ve yapay zekâ entegrasyonunda önemli ilerlemeler sunuyor.

Magic Capsule ve Magic Portal gibi yenilikçi özelliklerle donatılan HONOR Magic6 Pro, kullanıcıların deneyimini daha da kişiselleştiriyor ve kullanımı daha sezgisel hale getiriyor. Magic Capsule sayesinde, ekranın üst kısmındaki bildirim başlığına tek bir dokunuşla ek bilgiler ve ilgili seçeneklere erişmek mümkün oluyor. Bu özellik, kullanıcılara temel kaynaklara anında erişim imkânı sağlarken, birden fazla uygulama arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve üretkenliği maksimum seviyeye çıkarıyor.

Magic Portal ise yapay zeka gücünü kullanarak, kullanıcıların karmaşık görevleri tek adımlı bir sürece dönüştürüyor. Örneğin, Magic Portal’ın yapay zekası kısa mesajlardaki adresleri tanıyarak kullanıcıları hızlı bir şekilde Google Haritalar’a yönlendiriyor ve navigasyonu kolaylaştırıyor. Ayrıca, sosyal medya platformlarına erişimi ve paylaşımı kolaylaştırarak, kullanıcıların rezervasyon detaylarını veya çevrimiçi arama sonuçlarını tek bir hareketle iletmelerine olanak sağlıyor.

Magic6 Pro

HONOR Nano Kristal Koruma ile eşsiz ekran

Sektörün bugüne kadarki en dayanıklı ekran camına sahip olan HONOR Magic6 Pro, ekran düşme direncindeki iyileştirmelerle öne çıkıyor. Birden fazla senaryoda SGS’nin Beş Yıldızlı Genel Cam Düşme Direnci Yeteneği sertifikası ile onaylanan ekran, kristal yoğunluğunda %50 iyileştirme sağlayan gelişmiş malzemelerden meydana geliyor; bu da şok emme yeteneklerini normal cama kıyasla 10 kata kadar artırıyor.

HONOR Magic6 Pro, sektör lideri 6,8 inç Tüm aralıklı Düşük güçlü LTPO Göz Konforu Ekranıyla ön plana çıkarken sektörün en yüksek 4320Hz PWM Karartma, Dinamik Karartma, Özelleştirilebilir Sirkadiyen Gece Ekranı ve Doğa Tonu özelliği de dahil olmak üzere bir dizi insan merkezli yenilikle kullanıcıların refahına öncelik verirken olağanüstü bir görüntüleme deneyimi sunuyor.

Toshiba personel çıkarımlarına başladı