Ana SayfaGenelHawkeye dizisi için start veriliyor!

Hawkeye dizisi için start veriliyor!

Disney sonunda Hawkeye dizisi için de motor demeye hazırlanıyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Bilindiği üzere Disney Marvel için devasa bir dizi evreni hazırlıyor. Şimdiye kadar açıklanana göre, WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier, Moon Knight, Ms. Marvel, She Hulk ve Hawkeye Marvel sinematik evrenine bağlı diziler olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Bu dizilerin haricinde sinematik evrenle alakalı olmayan belgesel tadında birkaç ufak dizi de izleyicileri bekliyor olacak.

Hali hazırda WandaVision ve The Falcon and The Winter Soldier dizilerinde sona gelindi. Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa WandaVision’ın bu yıl bitmeden Disney+ üzerinden yayınlanması bekleniyor. İzleyicilerin merakla bekledikleri The Falcon and The Winter Soldier ise muhtemelen önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde izleyiciyle buluşacak.

Hawkeye dizisi için çekimler başlıyor

2021’in son çeyreğinde yayınlanması planlanan bir diğer dizi ise Hawkeye. Marvel Hawkeye’ın 2021 sonbaharında yayınlanacağı açıklamıştı. Hala bu tarih üzerinde bir oynama gerçekleşmiş değil. Yani dizi şimdilik ilk belirtildiği tarihte Disney+ üzerinden yayınlanacak.

Açıklanan son raporlara göre Disney çekimler için de geri sayıma geçmiş durumda. Büyük bir aksilik yaşanmaması durumunda çekimlerin 26 Kasım’da başlayacağı belirtiliyor.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Disney hala bu dizinin kadrosuyla ilgili bir açıklama yapmış değil. Fakat genel tahmin Hawkeye’ın kızının babasının yerini alacağı yönünde. Malum Hawkeye son filmde Ronin olarak karşımıza çıkmıştı.

Yeni konsollar peynir ekmek gibi satıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting