Google Pixel Buds artık yeni bir renk seçeneği ile satışa çıkıyor

y6

Geçen yıl Temmuz ayında Google, uygun fiyatlı Pixel Buds A’yı tanıttı. Kulaklıklar ilk olarak iki renk seçeneğiyle sunulurken şimdi yeni renk seçeneği sunuluyor.

Google, Pixel 7, 7 Pro ve Pixel Watch’un tanıtmasının yanında Google Pixel Buds A için yeni bir Kömür rengi seçeneği de sundu. Fiyatı 99 ABD doları ve Clearly White ve Dark Olive sürümleriyle aynı özelliklere sahip olduğunu belirtelim. Yeni cihaz rengi sitenin resmi mağazasından satın alınabilir durumda. 

Google Pixel Buds

Kulaklıklar geçen yıl Temmuz ayında piyasaya sürüldü . Google’ın 2019’da tanıttığı Pixel Buds kulaklıkların uygun fiyatlı bir versiyonu olarak piyasaya çıktılar. Pixel Buds A, net ve doğal sesler sağlayan özel 12 mm dinamik sürücülerle birlikte geliyor. Kulaklıklar ayrıca düşük tonlara odaklanan bir Bas Kuvvetlendirme modu ile geliyor. Ortam gürültüsüne göre ses düzeylerini otomatik olarak yükselten veya azaltan Uyarlanabilir Ses özelliğinin bulunduğunu hatırlatalım.

Google Pixel Buds A, tek bir şarjla beş saate kadar ve şarj kutusuyla birleştirildiğinde 24 saate kadar dayanabilir. Firma kullanıcılara sadece 15 dakikalık bir şarjla 3 saate kadar oynatma süresi imkanı da veriyor. 

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 2 detayları ortaya çıktı


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir