Google Pixel 7a tasarımı sızdırıldı

Google Pixel 7a

Google’ın fiyat performans odaklı olması beklenen yeni akıllı telefonu Pixel 7a, bir kez daha sızıntılarla gündeme geldi.

Google Pixel 7a tasarımı sızdırıldı. Google Pixel serisi ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürüldü. O zamandan beri, Pixel telefonlar büyük bir yol kat etti. Temiz kullanıcı arayüzü, yüksek kaliteli kameraları ve Google yazılım hizmetleriyle entegrasyonuyla bilinen bu cihazlar her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Google Pixel 7 Ultra

Pixel serisi, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro gibi amiral gemisi cihazları ve Pixel 6a gibi daha uygun fiyatlı seçenekleri içeriyor. En son Pixel telefonlar genellikle daha hızlı işlemciler, geliştirilmiş kamera sistemleri ve güncellenmiş yazılım gibi yeni özellikler ve yükseltmelerle birlikte geliyor. Google ayrıca Pixel cihazlar için düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri de yayınlıyor ki bu da ortalama bir akıllı telefon kullanıcısı için önemli bir tercih nedeni.

Google Pixel 7a tasarımı sızdırıldı

Sızıntılar, Google’ın sonraki bütçe dostu akıllı telefonuna ilişkin bazı ipuçları sunuyor. Son bir sızıntı, cihazın RAM’de yükseltme yapacağını ve birkaç temel tasarım değişikliği getireceğini doğruluyor. Bu yılın Pixel 7a‘sı, Tensor G2’yi Pixel 7 ve Pixel 7 Pro‘dan, kablosuz şarjı 5W’ye kadar ve 50MP birincil kamera, 64MP telefoto kamera ve 12MP ultra geniş kamera içeren bir kamera yükseltmesiyle birlikte, önceki modellere göre önemli bir yükseltme olacak.

Google Pixel 7 prototipi eBay'de göründü

Cihaz ayrıca, benzer bir kamera çubuğu tasarımına ve ön tarafta daha kalın çerçevelere sahip standart Pixel 7‘ye güçlü bir benzerlik taşıyor gibi görünüyor. Sızıntıya göre, telefon tek SIM yuvası, şarj için USB-C ve SIM tepsisi etrafındaki su geçirmezlik ile birlikte gelecek.

Qualcomm yeni yonga setini bu hafta tanıtacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir