Google Pixel 7a hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı

pixel 6a 3

Akıllı telefon dünyasında kendine ait bir paya sahip olmak isteyen ve bu amaçla gerçekten sıkı çalışan Google’ın bir sonraki akıllı telefon modelinden ilk haberler gelmeye başladı.

Google Pixel 7a hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı. Amerikalı teknoloji devi Google, oldukça uzun bir zamandır akıllı telefon dünyasının devleri arasına girmek için uğraşıyor. Bu kapsamda ilk olarak Motorola’yı bünyesine katan daha sonra Nexus markasıyla bir maceraya girişen son olaraksa yoluna Pixel serisi ile devam etmeye karar veren Google, artık aradığı istikrarı yakalamış gibi görünüyor.

pixel 6a 4

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Pixel 7 serisi ile birlikte bir kez daha bu sektörde ben de varım diyen Google, şimdilerde ise her sene olduğu gibi seriye bütçe dostu bir cihaz ekleme telaşında. Bizzat Amazon’dan öğrendiğimize göre Pixel 7a oldukça yakın bir zamanda karşımıza çıkabilir.

pixel 6a 3

Google Pixel 7a hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı

Amazon ne alaka diye düşünen takipçilerimiz için açıklamak gerekirse, ünlü e-ticaret platformu kullanıcılarına “Pixel 7a gelişmelerinden haberdar olmak için abone olun” uyarısı yapmaya başladı. Bunun anlamı ise, yakın zamanda platformda satışa sunulacak olan bu telefon için herkesten önce bilgi almak isteyenlerin abone olması yeterli olacak.

Google Pixel 6 Pro

Öte yandan kimi duyum hesaplarının iddialarına göre Amerikalı teknoloji devi, bu sene stratejisinde bir değişiklik yaparak 1 değil 2 farklı bütçe dostu model piyasaya sürecek ve bu modellerden diğerinin ismi ise Pixel 7 Mini olacak. Ancak özellikle Apple gibi bir devin bile Mini serisinin satışlarından memnun olmaması sebebiyle bu seriyi sonlandırdığı bir sene de, Google’ın böyle bir maceraya kalkışması ne kadar mümkün işte onu da zaman gösterecek.

iOS 16 Canlı Etkinlik özelliği çok beğenildi