Ana SayfaGenelGoogle Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı

Google Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı

Amerika Birleşik Devletleri’nde daha önce benzerine hiç rastlanılmamış bir olay yaşandı. Google Pixel 6 Pro siparişi veren bir Twitter kullanıcı, kendisine Pixel 7 Pro geldiğini iddia etti.

Google Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı. Google her yıl olduğu gibi bu yılda Google I/O Geliştirici Konferansı’nda oldukça önemli bilgiler vermiş ve bu yıl içerisinde satışa sunulması planlanan yeni amiral gemisi serisi Pixel 7’yi resmen tanıtmıştı. Her ne kadar akıllı telefon kullanıcıları yeni serinin kanlı canlı halini görebilmek için bir müddet daha beklemek zorunda kalsalar da, bir Twitter kullanıcısı kendisine yanlışlıkla Pixel 7 Pro’nun gönderildiğini iddia ediyor.

Google Pixel 7

Twitter kullanıcısının iddiasına göre, kendisi iki ay önce Pixel 6 Pro siparişi vermişti ve telefon kendisine ancak geçtiğimiz ay gelmiş. Bununla birlikte telefonun tasarımının ve özelliklerinin Pixel 6 Pro’ya benzemediğini düşünen kullanıcı, telefonun sistem özelliklerinden bilgilerini kontrol ettiğinde ise ilginç gerçeği öğrenmiş.

pixel 6a 4

Google Pixel 7 Pro satışları yanlışlıkla başladı

Kendisine Pixel 6 Pro yerine yanlışlıkla henüz tanıtımı yapılmayan Pixel 7 Pro gönderildiğini anlayan Twitter kullanıcısı, bu bilgiyi bir süre kendisine sakladıktan sonra sonunda ifşa etmeye karar vermiş. Ancak söz konusu ifşanın hemen ardından Google’ın uzaktan bağlanmak suretiyle telefondaki işletim sistemini silmesi tüm bu söylentilerin bire bir gerçek olduğunu da ortaya koymuş oldu.

pixel 6a 3

Bu hatanın nasıl yapıldığı, kullanıcının siparişi nereden verdiği ve kendisine nasıl henüz satışa sunulmamış bir telefonun gönderilebildiği gibi konular ise halen bilinmezliğini koruyor.

Google Pixel Buds Pro tasarımı netleşti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting