Ana SayfaGenelGoogle, Android tabletler için Eğlence Alanı'nı duyurdu

Google, Android tabletler için Eğlence Alanı’nı duyurdu

Android tabletler hala ilgi görüyor. Görünüşe göre tablet satışları iyi şekilde devam ediyor. Buna göre, Google Android tabletler için kendini geliştirmeye devam ediyor. Android tabletler için Eğlence Alanı geliyor.

Bugün arama devi aniden Android tabletler için yeni bir özellik duyurdu. Özelliğin adı Eğlence Alanı ve adı da oldukça açıklayıcı. Google bu alanı “tüm favori filmleriniz, şovlarınız, videolarınız, oyunlarınız ve kitaplarınız için tek noktadan kişiselleştirilmiş bir yuva” olarak tanımlıyor. Neyin nerede olduğunu anlamak için uygulamalar arasında atlama zahmetine girmenize gerek kalmayacak. Uygulamalarınızdan türe göre gruplanmış toplu bir içerik görünümü sunarak içerikleri seçmenizi kolaylaştıracak.

Google, Android tabletler için Eğlence Alanı'nı duyurdu

Uygulamada TV şovları ve YouTube videoları içeren İzle sekmeniz olacak. İzlemeye Devam Et satırının yanı sıra Google TV, Twitch, Hulu ve birçok ek hizmetten kişiselleştirilmiş ve trend olan öneri satırlarını içerecek. Netflix benzeri şekilde “İzlemeye devam et” kısmı da olacak. İndirmek zorunda kalmadan deneyerek belirli oyunlar oynanabilecek. Son olarak, Oku sekmesi ise kitaplarınız için. Ancak bu kısım Google Play Kitaplar’a yönlendirecek. Burada sesli kitaplar da burada bulunabilir, ancak Audible’dan hiçbir iz yok. Ve tabii ki tavsiyeler kısmı da olacak. “Bu aydan itibaren” Eğlence Alanı, Walmart’ta kullanıma sunulacak. Ardından bu yılın ilerleyen dönemlerinde tüm Android tablet kullanıcılarına gelecek. Ülkemizde de kullanıma sürülmesi çok uzun sürmeyecektir.

Ethereum yükselişini devam ettirecek mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting