Ana SayfaGenelEthereum yükselişini devam ettirecek mi?

Ethereum yükselişini devam ettirecek mi?

Kripto para denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Ethereum şu sıralar iyi bir yükseliş yakaladı. Peki bu yükseliş devam edecek mi? İşte detaylar.

Hemen yazımızın başında belirtelim. Bu içerikteki hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanızı öneririz.

Şimdi gelelim haberimize. Bilindiği üzere son günlerde bir ETH kasırgasıdır koptu gidiyor. Bitcoin’in ardından en değerli 2. kripto para konumunda yer alan ETH, sadece son bir haftada yüzde 25 oranında değer kazandı.

Hatırlanacağı üzere 1 Nisan tarihinde ETH üzerine bir saldırı gerçekleştirileceği konuşuluyordu. Nitekim bu saldırı gerçekleşmedi. Pek çok analist bu saldırı ihtimalinin yüzünden ETH fiyatının baskılandığını söylemişti. Nitekim bu söylemler doğru çıktı.

Ethereum yükselişini devam ettirecek mi?

1 Nisan tarihine kadar 2000 doların altında sıkışıp kalan ETH, 1 Nisan sonrasında ise adeta coştu. Kısa sürede 2000 dolar direncini kıran ETH, önce 2500 dolar ardından da 3000 dolar direncini kırarak önemli rekorlara imza attı.

Geçtiğimiz günlerde 3450 dolar seviyelerini test eden ETH buralardan 3300 dolar seviyelerine kadar geriledi. Peki ETH’nin çıkışı devam edecek mi?

Bazı uzmanlar ETH’nin yükselişinin kademeli olarak devam edeceğini söylüyorlar. Yani dönemsel olarak düşüşler yaşansa da ETH’nin daha gidecek çok yolu var.

Elbette tekrardan dip not olarak hatırlatalım. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Keza ETH’nin 1600 dolar seviyesine ulaşıp 70 dolara kadar düştüğü günleri de unutmamak gerekiyor.

ETH madenciliği bitiyor! İşte tarih

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting