Ana Sayfa Android Yeni Nesil Cihazlarla Mobil Dünyaya Hükmedin

Yeni Nesil Cihazlarla Mobil Dünyaya Hükmedin

Değişen ve gelişen teknolojiyle mobil dünyanın hakimi olmak daha kolay. Tabletler, Ultrabooklar ve 2’si 1 arada ürünlerle artık aradığınız tüm performansı yanınızda taşıyabilmeniz mümkün.

Teknolojik bir ürün aldığınızda geleceğiniz için yatırım yaptığınızı da unutmamalısınız. Günümüz şartlarında satın aldığınız teknolojik bir ürünün sizi idame ettirme süresi 2 ila 3 yıl seviyesine indiği düşünüldüğünde, yaptığınız yatırım karşılığını almanız için bu süreci doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Bugün bir akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar veya Ultrabook satın alabilirsiniz. Fakat gelişen teknolojiyle birlikte güncel modeller ortaya çıktığında sizin taleplerinizi karşılamaya yetmeyebilir. Ancak teknolojiyi doğru okumak yanlış yatırımlardan sizi korurken, yeni nesil cihazlardan da daha uzun süre faydalanmanızı sağlayabilir.

 tabletler

Teknolojinin inanılmaz gelişim hızı içerisinde en sağlam direk şuan için masa üstü bilgisayarlar olarak görünse de, yeni nesil mobil anlayış ile birlikte bu cihazlara olan talep değişime uğradı. Devir, hız ve mobil devri. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, günlük işlerinizin yanı sıra eğlence özellikleriyle kullanıcısını her yerde tatmin edebilecek cihazların önemi her geçen gün artıyor.

 Eniac

Bir oda büyüklüğündeki ve sadece matematik işlemleri yapabilen bilgisayarların yerini zamanla fabrikalarda kullanılan ve gelişmiş işlemler yapabilen bilgisayarlar aldı. İşyerinde kullanılan bilgisayarların evlere de uygulanabileceği fikriyle birlikte farklı bilgisayar modelleri evlerimize giriş yaptı. Evde ve işte kullanılan bilgisayarı yanlarında taşımak isteyen kullanıcılar, 80’lerin ortasından itibaren ilk kompakt yapılı bilgisayarlarla tanıştılar. İlk kompakt bilgisayar modelleri 5 ila 6 kg’lık ağırlığa sahiptiler. Fakat ağır yapıları iş seyahatlerinde istenilen yeterli performansı sunamıyordu. 2000’lerde daha kaliteli malzemeler ve performanslı işlemcilerle birlikte ağırlıklarında önemli düşüş yaşanan dizüstü bilgisayarların kullanım alanları genişledi.

Teknoloji Gelişiyor, Yeni Nesil Cihazlar Ortaya Çıkıyor
İş Yoğunluğuna Göre Kullanmak İstediğiniz Cihazı Seçin
Enerji Verimliliği Ön Planda
Intel İşlemcili Yeni Nesil Cihazlar Fark Yaratacak
Artık Tabletler Her yerde
Intel İşlemcili Windows 8 Tabletler
Intel İşlemcili Android Tabletler
2’si 1 Arada Cihazlarla Tablet ve Dizüstü 1 Arada
Geniş Kullanım Alanlarıyla Büyük Esneklik Sağlıyor
2’si 1 Arada Cihazlar
Gelecekte Cihazların İşlevleri Artacak
 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting