Ana SayfaGenelGod of War Ragnarok çıkış tarihi kesinleşti

God of War Ragnarok çıkış tarihi kesinleşti

Dünyanın en önemli oyun kahramanlarından biri olan Kratos’un yeni macerasının ertelendiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

God of War Ragnarok çıkış tarihi kesinleşti. Oyun dünyasının en efsanevi yapımlarından biri olan ve ilk defa 2005 yılında karşımıza çıkan God of War macerası, aradan geçen onca yıla rağmen halen popülaritesini koruyor. Oyunun bu konumundan yararlanmak için uzun süredir yeni bir macera üzerinde çalışan Sony Santa Monico Studio ise, geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamayla God of War Ragnarok’un üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

God of War Ragnarok

Bu açıklamanın ardından oyuna ilişkin pek çok önemli bilgi gelmeye başlamıştı ki bu bilgiler içerisinde en önemli olanı yeni maceranın 2022 yılının Kasım ayında karşımıza çıkacağıydı. Bununla birlikte özellikle oyunun tanıtımının 30 Haziran’da yapılacağı yönündeki beklentiler boşa çıkıp, bu tarihte herhangi bir tanıtım yapılmamasıyla birlikte söylentiler de ayyuka çıkmış ve ortalıkta God of War Ragnarok’un ertelendiği haberleri dolaşmaya başlamıştı.

God of War Ragnarok için ilk video geldi

God of War Ragnarok çıkış tarihi kesinleşti

Ancak oyun dünyasının en güvenilir kaynaklarından biri olan Jason Schreier tarafından geçtiğimiz saatlerde yapılan bir açıklama, oyun severlerin yüreklerine su serpti. Schreier tarafından paylaşılan bilgilerde, ertelemenin oyunun çıkış tarihinde değil tanıtım tarihinde gerçekleştiği ve bu nedenle 30 Haziran’da herhangi bir tanıtımın yapılmadığı belirtildi.

yeni God of war

Oyunun daha önce de defalarca belirtildiği üzere 2022 yılının Kasım ayında çıkacağını ve bu konuda herhangi bir değişikliğin yaşanmadığını söyleyen Schreier, God of War Ragnorok’un söylenen tarihte PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarındaki oyun severlerle buluşacağını ifade etti.

WhatsApp yakında çevrimiçi durumunuzu gizlemenize izin verebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting