God of War Ragnarok tüm zamanların rekorunu kırabilir!

God of War TV dizisi uyarlaması geliyor!

Oyun dünyasının en ünlü kahramanlarından biri olan Kratos’un yeni macerası, Sony’nin zenginliğine zenginlik katıyor.

God of War Ragnarok tüm zamanların rekorunu kırabilir! Bazı oyunlar vardır ki “Efsane” kavramı adeta o oyunları tanımlamak için türetilmiş bir kelime hüviyetine bürünür. İşte God of War’da tam olarak yaşayan bir efsane olarak anılabilecek türden bir yapım. Bugüne kadar pek çok macerasına tanıklık ettiğimiz bu oyun, yıl başında Windows için satışa sunularak bir kez daha adından bahsettirmişti. Ancak seri asıl büyük vurgunu God of War Ragnarok’un satışa sunulmasıyla yapacak gibi görünüyor.

God of War TV dizisi uyarlaması geliyor!

God of War Ragnarok tüm zamanların rekorunu kırabilir!

Sony bu konuda net sayılar paylaşmasa da, yeni oyunun satışa sunulduğu hemen her bölgede God of War serisi için tüm zamanların başlangıç rekorunu kırdığını açıkladı. Serinin en çok satan oyununun 2018 yılında satışa sunulan God of War macerası olduğu hatırlanacak olursak, yeni ismin yayın hayatına gerçekten büyük bir başarıyla başladığını da söyleyebiliriz.

God of War: Ragnarok için yeni bir fragman daha geldi!

Aslında Sony tarafından belirlenen hedefler de, yeni oyunun başarısına ilişkin beklentilerin ne seviyede olduğunu gözler önüne seriyor. Daha önce de belirttiğimiz üzere şu ana kadar en çok satan God of War oyunu unvanı 2018 yılında satışa sunulan ve 23 milyondan fazla satan versiyona ait.

God of War 14 Ocak'ta PC'ye geliyor

Ancak Sony tarafından paylaşılan mali raporlara baktığımız zaman, God of War Ragnarok’un 25 milyonda fazla satılacağının düşünüldüğü anlaşılıyor. Peki yeni oyun bunu gerçekten başarabilecek mi işte orasını da zaman gösterecek.

Tesla 40 bin otomobili trafikten çekmek zorunda kaldı