Ana SayfaAkıllı SaatApple Watch Series 8 özellikleri ile şaşırtıyor

Apple Watch Series 8 özellikleri ile şaşırtıyor

Akıllı saat dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Apple Watch Series, kısa süre içerisinde yeni modeline kavuşacak. Peki bu akıllı saat meraklılarına ne gibi özellikler sunacak?

Apple Watch Series 8 özellikleri ile şaşırtıyor. Uzun süredir akıllı saat dünyasında olan Apple, bugüne kadar çıkarttığı modelleriyle çoktan sektördeki yerini sağlamlaştırdı bile. Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Apple Watch Series 7’de neredeyse selefine göre herhangi bir değişiklik yapmayarak bu konumuna güvendiğini açıkça belli eden Amerikalı teknoloji devi, bu yıl çıkaracağı Apple Watch Series 8’de de hemen hemen benzer bir stratejiye başvuracak.

Apple Watch Series 8 özellikleri

Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, yakın zamanda resmen tanıtılması beklenen Apple Watch Series 8’de, 7. serinin özelliklerini ve tasarımını göreceğiz. Aslında dolaylı yoldan anlatılan bu durum, Apple Watch Series 8’in, Apple Watch Series 6 tabanlı bir akıllı saat olacağını gösteriyor. Bununla birlikte, kullanıcılardan tepki çekmek istemeyen Amerikalı teknoloji devi, uzun zamandır konuşulan ancak yakın vadede pek de beklenmeyen sıcaklık sensörü özelliğini bu seneye yetiştirmeye çalışıyor.

Apple Watch Series 8 özellikleri

Apple Watch Series 8 özellikleri ile şaşırtıyor

Apple’a yakınlığıyla bilinen Mark Gurman tarafından haberleştirilen bilgilere göre, Apple Watch Series 8, ateşiniz belli bir derecenin üzerine çıktığı zaman sizi ses ve titreşimle uyarabilir. Bununla birlikte özelliğin şu an için tam olarak beklendiği gibi gelmeyeceğini söyleyelim.

Apple Watch Series 8 özellikleri

Eğer iddialar doğru çıkar ve Apple Watch Series 8’de sıcaklık sensörü olursa, bu istediğiniz zaman ateşinizi öğrenebileceğiniz manasına gelmeyecek çünkü sensör sadece ateşinizin belli bir seviyeyi geçmesi halinde size bilgi verecek. Bu durumun dışında akıllı saati kullanarak istediğiniz zaman derecenizi öğrenebilmeniz mümkün olmayacak. Apple’ın neden böyle bir ayrıma gittiği konusu şimdilik bilinmezliğini korurken, bu konuya ilişkin daha kesin bilgilerin önümüzdeki günlerde sızdırılacağını düşünüyoruz.

Genshin Impact Summer Fantasia güncellemesi geliyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting