Geçtiğimiz hafta Türkiye’de en çok izlenen filmler


İnanılmaz Aile 2 ülkemizde hayli geç vizyona girmiş olmasına karşın üst üste 3. haftasında da zirvede yer almayı başardı. İşte Türkiye’de geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler.

Geçtiğimiz hafta ülkemizde en çok izlenen filmler belli oldu. Box Office Türkiye tarafından paylaşılan bilgilere göre, İnanılmaz Aile 2 üçüncü haftasında da zirvedeki yerini korudu. En çok izlenen filmler listesinde, İnanılmaz Aile 2 99.274 izleyiciyle ilk sırada yer aldı. Film bu hafta sonundaki seyirci sayısıyla birlikte toplamda 938.136 seyirciye ulaşmış oldu.

Geçen hafta en çok izlenen filmler

Bu hafta vizyona giren filmlerden Alfa Kurt, ilk hafta sonunda 51.582 izleyiciyle ikinci sırada yer aldı. Alfa Kurt gibi yeni vizyona giren bir diğer yapım olan Arı Maya 2: Bal Oyunları ise 40.327 seyirciyle 3. sırada yer aldı.

Vizyondaki 4. haftasını geride bırakan Siccin 5, 37.227 seyirciyi sinema salonlarına çekti. Türk yapımı korku filmi, toplamda 517.580 izleyiciye ulaşmış oldu.

En çok izlenen filmler listemizin son sırasında ise, 3. haftasını da geride bırak Facia Üçlü yer alıyor. YouTube’da yayın yapan Facia Üçlü kanalı ekibi tarafından çekilen film, geçtiğimiz hafta sonu 32.069 kişi tarafından izlendi. Film böylece 295.729 izleyiciye ulaşarak, toplam bazda beklentilerin üzerinde bir gişeye ulaşmış oldu. Bu arada dip not olarak belirtelim. İnanılmaz Aile 2, 2 yıl aradan sonra üst üste 3 hafta zirvede yer alan ilk animasyon filmi oldu.

Bu hafta çıkacak oyunlar


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin