Game of Thrones bitti HBO üye kaybetti!

Game of Thrones

Game of Thrones final bölümü sonrası HBO kullanıcıları üyeliklerini teker teker iptal ettirmeye başladı. HBO’yu GoT’un kötü finali feci etkileyecek gibi.

Game of Thrones tutkunları Lost’un finali gibi bir final ile karşılaşmış ve hüsrana uğramıştı. Aslında bunun olacağı en başından belliydi. Fazla hype yapmış dizilerin (Breaking Bad hariç) final bölümleri her zaman hüsranla biter ve bekleneni veremez. Ancak GoT’un bitişi ile yayıncı firma HBO’da işler beklenmedik bir hal aldı.

Game of Thrones bitti HBO üye kaybetti!

Bildiğiniz gibi HBO da Netflix gibi bir dizi platform servisi. Amerikalı kullanıcılar aynı Netflix’te olduğu gibi HBO için de aylık ücret ödeyerek bu servisten yararlanabiliyor. Ancak GoT’un bitmesi ile HBO kullanıcıları üyeliklerini teker teker iptal ettirmeye başlamış.

Google aralamalarında bir anda cancel HBO araması yükselmeye başladı. HBO üyeliklerini nasıl iptal ettireceğini aratan kullanıcıların büyük bir bölümünün üyeliklerini iptal ettikleri söyleniyor. Ancak HBO’nun elinde IMDB’de zirveye yerleşen Chernobyl gibi GoT’tan kat ve kat daha güzel bir dizi bulunuyor.

Netflix’te en çok izlenen filmler!

Bakalım Chernobyl, hak ettiği değeri görecek ve HBO kullanıcılarını platformda tutmayı başarabilecek mi?

Game of Thrones


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir