Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm sızdı!

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm

HBO, Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm ile karşımıza çıkmadan dizinin yeni bölümü korsana yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm HBO’ya dert olacak.

Dizi dünyasında en çok korsan indirilen diziler arasına girmeyi başaran GoT, geçtiğimiz hafta  8. Sezon ilk bölüm ile karşımıza çıkmıştı. Bu hafta dizinin yeni bölümünü yayınlamaya hazırlanan HBO, maalesef ki korsana bir kez daha yenik düştü. Bu sefer HBO kendi içindeki çalışanının veya resmi yayıncılarının gazabına uğradı.

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm sızdı!

Dizi/film sitelerinden hepimizin tanıdığı çevirmen eşekherif, (Cem Özdemir) GoT’un 8. sezonunun ikinci bölümün sızdığını ve çeviriye başladığını duyurdu. Bu haberin ardından çeşitli korsan dizi/film sitelerine GoT 8. Sezon’un ikinci bölümü yüklenmeye başladı.

Netflix Türkiye 7,99 TL’lik mobil planı kullanıma sundu!

Türkiye’de resmi yayıncısı olan Digiturk, GoT’un korsan yayınlarına anında telif atarak bu sitelerden kaldırılmasını sağlıyor. Ancak torrent dünyasına maalesef ki müdahale edilemiyor. Bu tip dizileri ve filmleri resmi yayıncılarından izlemenizi tavsiye ediyor, emek hırsızı olan korsana yönelmemenizi öneriyoruz.

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm


1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin