Galaxy Z Fold 5 özellikleri ile S23 serisini andırabilir

Galaxy Z Fold 4

Samsung’un katlanabilir akıllı telefon dünyasındaki yeni süper starı, özellik ve inovasyon bakımından bu seneyi pas geçebilir.

Galaxy Z Fold 5 özellikleri ile S23 serisini andırabilir. 2022 yılında 14,2 milyon katlanabilir telefon satıldı ve Samsung’un bükülebilir telefonları bunların yüzde 80’ine veya neredeyse 12 milyonuna sahipti.

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Yeni Hyundai KONA

Buna karşılık, 2021 yılında 8 milyon bükülebilir telefon sevk edildi ve Samsung, pazarın %87’sini oluşturmuştu. Güney Koreli şirket, Çinli rakiplere karşı pazar payını sürekli olarak kaybediyor ve yeni bir Galaxy Z Fold 5 söylentisine inanılırsa, Samsung dominant pozisyonunu korumak için çok fazla çaba harcamıyor.

Samsung çevreci bir hareketle gündemde

Galaxy Z Fold 5 özellikleri ile S23 serisini andırabilir

Galaxy Z Fold 5’in temel olarak yeni bir yonga ve yeni bir menteşe yapısı dışında Fold 4’ün aynısı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Cihazın, önceki sürüm gibi 7,6 inç iç ve 6,2 inç dış ekranlara sahip olacağı söylense de, biraz daha uzun ve daha az geniş olabilir. Yakın zamanda bir söylenti, teknolojik engeller nedeniyle S Pen yuvası için ayrılmış planların terk edildiğini göstermişti.

Galaxy Z Fold 4

Bir söylenti, Galaxy Z Fold 5’in 108MP kamerayla donatılacağını söyledi, ancak saygın sızıntı kaynağı Ice Universe bu söylentinin doğru olmadığını duyurdu. Hatta aynı isim Galaxy Z Fold 5’in Fold 4 ile aynı kamerayı kullanacağını belirterek, 50MP ana kamera bekleyebileceğimizi açıkladı. Galaxy S23 Ultra’nın ISOCELL HP2 200MP sensörü gibi bir kameranın kullanılmasının mümkün olmadığı anlaşılıyor. Muhtemelen bu durumun sebebi 1/1.3 inçlik sensörün katlanabilir bir telefon için çok büyük olması olabilir. Galaxy Z Fold 5 özellikleri ile S23 serisini andırabilir.

Oscar ödülleri meraklılarına önemli uyarı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir