Galaxy Z Flip 5 renk seçenekleri sızdırıldı!

Samsung Galaxy Z Flip fiyatı uçuk olacak!

Samsung’un önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri için geri sayım sürüyor. Peki Z Flip 5’te kullanılacak olan renk seçenekleri belli mi? Görünen o ki tanıtım tarihinin yaklaşmasıyla birlikte bir dizi özellik sızdırılmış durumda. İşte detaylar.

Galaxy Z Flip 5 renk seçenekleri sızdırıldı! Katlanabilir akıllı telefon denildiğinde akla gelen ilk isim olan Samsung, gerçekten de bu piyasaya en çok yatırım yapan teknoloji şirketi konumunda. En büyük rakibi Apple’ın henüz bu alana giriş yapmamış olmasının ekmeğini yiyen Samsung, bu süreci elinden gelen en verimli şekilde kullanmaya devam ediyor.

Son olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Fold 4 ve Galaxy Flip 4 modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, özellikle Flip 4 modelinin kardeşine göre daha uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması nedeniyle satışlarda adeta patlama yaşamıştı.

Yeni Hyundai KONA

Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition

Bu yıl da yine Fold 5 ve Flip 5 olarak iki farklı modelle piyasada boy gösterecek olan Samsung, özellikle Flip 5 modeline çok güveniyor. Bu modelin tıpkı selefi gibi yüksek satış sayılarına ulaşmasını isteyen şirket, ilk hamlesini renk seçenekleriyle yapacak.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün lüks versiyonları tasarlandı!

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Ross Young tarafından ortaya atılan iddialara göre Galaxy Flip 5 modeli, 4 tek renk 5’de üçlü renk kombinasyonuyla satışa sunulacak. Bu üçlü renk kombinasyonlarının bazılarında ise tek renk iki farklı konumda kullanılacak.

Samsung katlanabilir cihazları için S Pen yapacağını duyurdu

Galaxy Z Flip 5 renk seçenekleri sızdırıldı!

Buna göre, Galaxy Flip 5’i satın almak isteyen kullanıcılar; altın, gri, açık mavi veya mor seçeneklerinden birini seçerek telefonun tek renk modellerinden birinin sahibi olabilecekler. Ancak daha renkli bir cihaz kullanmak isteyen akıllı telefon meraklıları içinse, şu beş farklı renk kombinasyonlu modellerden birini satın alabilecekler;

– Siyah / yeşil / yeşil,

– Altın / sarı / beyaz,

– Altın / sarı / sarı,

– Gümüş / lacivert / lacivert

– Gümüş / beyaz/ beyaz

Samsung’a yakın kaynaklar, bu renk kombinasyonlarından bazılarının sadece ön sipariş satışlarıyla satılacağını ve bu sayede ön siparişe olan talebin de arttırılmasının amaçlanabileceğini iddia ediyorlar. Galaxy Z Flip 5 renk seçenekleri sızdırıldı!

ANC Özellikli Sony WF-C700N ayrıntıları netleşti


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir