ANC Özellikli Sony WF-C700N ayrıntıları netleşti

Sony WF C700N 1

Sony’nin bütçe dostu kablosuz kulaklıkları kendini gösterdi. Kablosuz kulaklık dünyasının lideri her ne kadar Apple olsa da sektördeki diğer isimlerin de o kadar çabuk pes etmeye niyeti yok.

ANC Özellikli Sony WF-C700N ayrıntıları netleşti. Sony WF-C700N adlı bütçe dostu kulaklıkların aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği ile piyasaya sürüleceği sızdırıldı. WF-C700N, Sony WF-C500’ün halefi olacak ancak ANC desteği ile güncellendi. Sızdırılan kulaklık çifti, Sony WF-1000XM4’e daha ucuz bir alternatif olacak. Sızıntı ayrıntıları, Walkman Blog raporunda yer aldı.

Sony WF C700N 1

Yeni Hyundai KONA

WF-C500, uygun bir fiyat etiketi ile 2021 yılında piyasaya sürüldü. Ancak ANC özelliği ile gelmedi ve bu büyük bir dezavantajdı. WF-C700N, bu eksikliği gideriyor. Model numarası YY2968 olan WF-C700N’ın daha önce de bir sızıntısı vardı. Bu nedenle, yeni sızan ayrıntılar, ürünün yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Sony WF C700N 2

ANC Özellikli Sony WF-C700N ayrıntıları netleşti

WF-C700N’in Bluetooth SIG sertifikasyonu, kulaklıkların Bluetooth 5.2 bağlantısını destekleyeceğini gösteriyor. Bu, Bluetooth 5.0 bağlantısına sahip olan öncüsüne göre bir diğer gelişmedir. Yeni kulaklık çiftinin WF-C500’den çıkarılan LDAC kod çözücülerini destekleyeceği tahmin ediliyor.

Yeni WF-C700N ve öncüsü arasında birkaç benzerlik bulunuyor. İlk olarak, yeni kulaklıklar öncüsüne çok benziyor. WF-C500’de olduğu gibi siyah, yeşil, beyaz ve mor renklerinde mevcut olacak. Yeni modelin pil ömrünün (10 saat) öncüsünü aşacağına dair herhangi bir işaret de yok.

Sony WF C700N

Sony, WF-C700N kulaklıkların tam olarak ne zaman ve hangi fiyatla piyasaya sürüleceği konusunda henüz tam bir açıklama yapmadı. Ancak, kulaklıkların bu yılın ilkbaharında piyasaya sürülebileceği spekülasyonları dolaşıyor. Bununla birlikte, WF-C700N’in daha yüksek WF-1000XM4 premium kulaklıklardan daha uygun bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. ANC Özellikli Sony WF-C700N ayrıntıları netleşti.

Truva Atı saldırıları ikiye katlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir