Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Z Flip 4 bataryası hakkında önemli detay!

Galaxy Z Flip 4 bataryası hakkında önemli detay!

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının en çok beklenen isimlerinden biri olan Galaxy Z Flip 4’ün tanıtımına artık kısa bir süre kalmışken, cihaz hakkında önemli bilgiler gelmeye devam ediyor.

Galaxy Z Flip 4 bataryası hakkında önemli detay! Katlanabilir akıllı telefon dünyasının tartışmasız lider ismi Samsung, bu günlerde tüm mesaisini yeni modeller olan Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4’e ayırıyor. Güney Koreli teknoloji devine yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, Ağustos ayı içerisinde tanıtılması beklenen bu iki yeni model, hemen her gün bir şekilde kendilerini hatırlatmayı başarıyorlar. Bugünün yeni bilgisi ise, Galaxy Z Flip 4’den geldi.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3'ün lüks versiyonları tasarlandı!

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Flip 3’ün yeni versiyonu olması beklenen Z Flip 4’de oldukça önemli bir donanım güncellemesine gidilmiş. Hatırlanacağı üzere, 2021 yılında satışa sunulan Galaxy Z Flip 3, hemen herkesten oldukça olumlu geri bildirimler almış, telefonun tek olumsuz yanı olaraksa, böylesi bir amiral gemisine yetersiz gelen bataryası gösterilmişti.

galaxy z flip 4

Galaxy Z Flip 4 bataryası hakkında önemli detay!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’da müşterileriyle aynı düşüncede olacak ki, bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni modelde neredeyse %12’ye varan oranda daha büyük kapasiteli pil tercih etmiş.

Samsung katlanabilir cihazları için S Pen yapacağını duyurdu

Bugün internete düşen yeni görsellerden anlaşıldığı üzere, Galaxy Z Flip 4’de de tıpkı selefi gibi çift batarya olacak. Ancak bu bataryaların toplam boyutu 3.700mAh’ı bulacak ki bu da bir önceki modelden tam 400mAh daha yüksek kapasite manasına geliyor. Bakalım telefonların çıkış tarihlerinin yaklaşmasıyla birlikte, daha ne gibi detaylar öğreneceğiz.

Galaxy Z Flip 4 bataryası hakkında önemli detay!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting