Ana SayfaGenelGalaxy Z Flip 3 ne kadar dayanıklı olduğunu gösterdi

Galaxy Z Flip 3 ne kadar dayanıklı olduğunu gösterdi

Galaxy Z Flip 3 katlanabilir amiral gemisi, Samsung’un en yeni katlanabilir telefonu olarak Galaxy Z Fold 3 ile aynı kimliği paylaşırken ne kadar dayanıklı olduğu da test ile kanıtlandı.

Samsung, katlanabilir ekranı açısından Galaxy Z Flip 3’ün güvenilirlik bilgilerinin temelini oluşturuyor. Galaxy Z Flip 3 suya dayanıklıdır ve 200.000 kat derecelendirmeye sahip. Bununla birlikte, yeni bir katlama testi sonucu, Z Flip 3’ün büyük bir 418.503 kat elde ettiğini gösteriyor. Bu sonuç, birkaç mevcut katlanabilir telefonda hala eksik olan mükemmel bir menteşe mekanizmasının kalbine gidiyor.

Galaxy Z Flip 3

Z Flip 3 için dayanıklılık testi, YouTube kullanıcısı Mrkeybrd tarafından gerçekleştirildi. 8 Haziran’dan 13 Haziran’a kadar süren bir testle cihazın güvenilirliğini test etmeye çalıştı. Canlı bir etkinlikte Polonyalı YouTuber, akıllı telefonu düşene kadar birkaç kez katladı. Bu, 418.593 katlık bir döngüden sonra oldu. Cihaz daha sonra açık veya kapalı kalamadı.

Mrkeybrd, katlama testinin ardından  Z Flip 3 için de düşme testi yaptı. Ayrıca Galaxy Z Flip 3’ün suya dayanıklılık derecesini suya daldırarak test etti. Galaxy Z Flip 3 için dayanıklılık testi sonuçları, dünya çapında lider bir katlanabilir olarak derecesini vurguluyor.

Testten, Z Flip 3 zarar görmeden 352.000 kata kadar çıkabilir. Sonuç, Z Flip 3’ün sağlamlığının bir göstergesi ve kullanıcıları için rahatlatıcı olacak. Sonuç, cihazın günde ortalama 150 kat olmak üzere 7 yıla kadar dayanabileceği anlamına geliyor.

LG Display, Apple’ın MR/AR kulaklıkları için devrede

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting