Galaxy Watch 6 serisi yeni bir sertifikasyon süreciyle ortaya çıktı

Google Asistan artık Samsung Galaxy Watch 4'te mevcut

Samsung’un akıllı saat sektöründeki temsilcisi olan Galaxy Watch serisinin en yeni modelleri hemen her gün yeni bilgilerle karşımıza çıkıyor.

Galaxy Watch 6 serisi yeni bir sertifikasyon süreciyle ortaya çıktı. Samsung’un büyük bir heyecanla beklenen yeni akıllı saat serisi Galaxy Watch 6‘nın lansmanına yaklaşıyoruz. Bu yaklaşan ürün gamı, Federal İletişim Komisyonu (FCC) sertifikasını başarıyla tamamladı. Galaxy Watch 6 serisi, iki modeli kapsayacak: Watch 6 ve Watch 6 Classic. Bu saatlerin, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 ile birlikte Temmuz veya Ağustos aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Google Asistan artık Samsung Galaxy Watch 4'te mevcut

FCC listelemesi, Samsung Galaxy Watch 6’nın iki farklı boyutta sunulacağını onaylıyor: 40 mm ve 44 mm. 40 mm modelin model numarası SM-R930 olarak belirlenmiş, 44 mm versiyonun model numarası ise SM-R940 olarak belirlendi.

Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic başka bir ürün yazılımı güncellemesi daha alıyor

Galaxy Watch 6 serisi yeni bir sertifikasyon süreciyle ortaya çıktı

Galaxy Watch 6, Bluetooth, Wi-Fi 802.11 b/g/n/a, NFC ve GNSS gibi bağlantı seçeneklerini destekliyor. Önceki model olan Galaxy Watch 5 serisi gibi, Watch 6’nın da kablosuz şarj özellikleri olacak. Watch 6’nın kablosuz şarj cihazı, Watch 5 serisinde kullanılan ER-OR900 model numaralı cihazla aynı olabilir.

Samsung Galaxy Watch 4, FCC listesinde görüldü

Samsung, Galaxy Watch 6’ya ek olarak Galaxy Watch 6 Classic‘i de piyasaya süreceği konuşuluyor. Bu modelin tasarımları kısa bir süre önce duyumcu hesaplara düştü. Bu modelin, oldukça popüler olan Watch 4 Classic’e benzer şekilde dönebilir çerçevelere sahip olacağı öngörülüyor. Watch 6 Classic, 470 × 470 piksel çözünürlüklü 1.47 inç Super AMOLED ekran sunması ve 425mAh batarya ile çalışması bekleniyor.

FCC listelemesi detaylı özellikler sunmasa da, Galaxy Watch 6 serisi hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda diğer sertifikasyon platformlarından gelecektir. Galaxy Watch 6 serisi yeni bir sertifikasyon süreciyle ortaya çıktı.

Google Pixel 8 yeni bir sertifikasyon sürecinde daha ortaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir