Ana SayfaGenelGalaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı?

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung tabletini test etti. Bazı büyük akıllı telefonlar ve tabletler dayanıklı olmayıp aşırı güç altında bükülebiliyor.

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı? Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, 14,6 inçlik devasa bir ekran ile karşımıza çıkıyor ve yalnızca 5,5 mm kalınlığında. Teknolojik ürünlere yaptığı dayanıklık testleri ile ünlü YouTuber JerryRigEverything bu kez Samsung Galaxy Tab S8 Ultra tablet için bir dayanıklılık testi videosu çekti. Tabletin tek parça halinde hayatta kalıp kalamayacağını görmek için her zamanki dayanıklılık testinde bugüne kadarki en büyük Samsung tabletini test etmeye karar verdi.

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı

JerryRigEverything YouTube’da paylaştığı videoda Samsung Galaxy Tab S8 Ultra’nın adeta canını okuyor. Galaxy Tab S8 Ultra’daki 14,6 inçlik Süper AMOLED ekran, Mohs sertlik ölçeğinde altıncı seviyede cam ve çiziklerden yapılmıştır.

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı

Samsung, Tab S8 Ultra’ya, seviye 7 Mohs mineral kazmalarla ciddi düzeyde çiziklerden sonra hala çalışan bir ekran içi parmak izi tarayıcı ekledi. Yanlar ve arka kısımlar, bir tıraş bıçağıyla yakın temasta olduğu gibi metalden yapılmıştır.

Galaxy Tab S8 Ultra ne kadar dayanıklı

İlginç bir şekilde, tabletle birlikte verilen daha büyük S Pen kalemi, Samsung’un Galaxy Note serisinde ve S22 Ultra’da bulunan S Pen’lerle aynı boyutta dahili donanıma sahip ancak daha büyük dahili yapıyı doldurmak için plastik bir ara parçasına sahip. Sırada sonuncusu, Tab S8 Ultra’nın biraz esnediği ancak bükülmeden sertliğini korumayı başardığı çok önemli bükülme testidir. Samsung Galaxy Tab S8 Ultra tüm acımasız testlere rağmen iyi iş çıkararak hayatta kalmayı başarıyor.

Vivo X Fold, Vivo X Note ve Vivo Pad cihazları yarın tanıtılıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting