Samsung telefonlar için Microsoft güncellemesi

Microsoft

Samsung, Samsung Galaxy S22 serisi ve Galaxy Tab S8 serisini içeren Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde yeni cihazlarını tanıttı. Tüm ilgi bu cihazlara yönelse de gözden kaçmış olabilecek duyuruda, şirketin telefonları için Microsoft uygulama güncellemesi de getirdi.

Dünkü lansman etkinliğinde Samsung, Telefonunuz uygulamasının Galaxy akıllı telefonlar için artık akıllı telefonda kullanılan en son uygulamaları gösterecek yeni bir yaşam kalitesi özelliği alacağını kısaca duyurdu. Bildiğimiz gibi Samsung akıllı telefonlar, Telefonunuz uygulamasını kullanarak Windows’ta mobil uygulamaları açabilen Microsoft Surface Duo dışındaki tek cihazlar.

Yeni işlevsellik, kullanıcıların akıllı telefonlarında yaptıkları her şeyi almalarını ve Windows masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarında devam etmelerini sağlayacak.

Samsung telefonlar için Microsoft güncellemesi

Resimde görüldüğü gibi, Telefonunuz uygulaması, telefonda en son kullanılan uygulamaların listesini görüntülemek için tıklayabileceğiniz Windows PC’nizin Görev Çubuğunda görünecektir. Kullanıcılar ayrıca bu açılır pencereden telefondaki tüm uygulamaları görüntüleyerek istedikleri uygulamalara erişebilir ve bunları açabilir.

Yukarıda bahsedildiği gibi, şu anda Samsung Galaxy akıllı telefonları ve Microsoft Surface Duo, kullanıcıların Windows destekli bilgisayarlarında mobil uygulamaları kullanmasına izin veren tek cihazlardır. Ancak başka bir markanın akıllı telefonunu kullanırsanız, Windows PC’de Android uygulamalarını çalıştırabilecek özel işlevler getirmeye çalıştığı sürece dışarıda kalmayacaksınız. İşlevselliğin hem Windows 10 hem de Windows 11’e geleceği söyleniyor ve şu anda sınırlı bir beta test aşamasında.

Galaxy Tab S8 serisi Goodix parmak izi çözümleri ile geldi


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir