Ana SayfaGenelGalaxy S22, Geekbench'te çok düşük puan aldı

Galaxy S22, Geekbench’te çok düşük puan aldı

En iyi performans gösterecek olan cihazlardan biri olarak görülen Snapdragon 895’e sahip Galaxy S22’nin Geekbech puanları farklı sonuçlar ortaya çıkardı.

Samsung Galaxy S21 serisinin son yıllarda en çok satan Galaxy S serisi olduğu bildiriliyor . Bu nedenle, Samsung’un alıcıları cezbetmek için Galaxy S22 serisi ile büyük iyileştirmeler getirdiği söyleniyor. Ancak ne yazık ki, bu yaklaşan telefonlarla ilgili ilk raporlar aksini söylüyor.

Tıpkı önceki modellerde olduğu gibi Galaxy S22 serisi de Qualcomm Snapdragon ve Samsung Exynos yonga setlerinden güç alacak. Bu SoC’lerin geçici adları Snapdragon 895 ve Exynos 2200’dür. Genellikle Snapdragon sürümü, Exynos varyantından daha güçlüdür. Ancak Snapdragon 895’e sahip Galaxy S22’nin ön Geekbech listesi farklı sonuçlar ortaya çıkardı.

Galaxy S22, Geekbench'te çok düşük puan aldı

Uyarınca girişin , 12 skorları tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde yalnızca 475 sayı ve 1393 noktaları sırasıyla 8 GB RAM ve Android’de Galaxy S22 (SM-S901) Qualcomm varyantı. Farkında olmayanlar için bu puanlar, yeni nesil Snapdragon 800 serisi silikon için çok düşük. Bu yılki Snapdragon 888, tek çekirdekli testte 900’ün üzerinde ve çok çekirdekli testte 3000’in üzerinde puana kolayca ulaşabiliyor.

Bu özel liste ya sahte olabilir ya da kullanılan birim hala optimize edilmemiş olabilir. Kıyaslama için kullanılan cihazın ‘Güç tasarrufu modu’ açık olma ihtimali de bulunduğunu söylemek gerekir.

Bu kıyaslama puanlarına karşı da benzer bir duyguya sahibiz. Her neyse, Ocak ayında gerçekleşebilecek olan bu telefonun lansmanına hala aylar var. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde daha da fazla kıyaslama listesiyle karşılaşmayı umuyoruz.

Google Pixel 6 serisi, FCC sertifikası alıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU