Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 5 Beklenenden Önce Çıkabilir

Galaxy Note 5 Beklenenden Önce Çıkabilir

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgiler, merakla beklenen Galaxy Note 5’in beklenenden önce piyasaya sürülebileceğini gösterdi.

Merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’i geçtiğimiz aylarda piyasaya süren Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu iki telefonun başarılı çıkışından sonra şimdi de yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy Note 5‘in çıkışına hazırlanıyor. Şu ana kadar çıkan söylentilerde Samsung’un Galaxy Note 5’i Eylül ayında Berlin’den düzenlenecek olan IFA 2015 kapsamında resmi olarak tanıtacağı iddia edilmiş olsa da, ortaya çıkan yeni bilgiler firmanın yeni telefonunu beklenenden çok daha önce görücüye çıkarabileceğini gösterdi.

Samsung_Galaxy_Note_5

Firmaya yakın kaynaklar tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre Galaxy Note 5‘in çıkışı için takvimini erkene çeken Samsung, telefonun prototipini Haziran ayına kadar hazırlamış olacak ve Haziran ayında düzenlediği etkinlikle yeni telefonunu resmi olarak tanıtacak. Samsung’un Galaxy Note 4’ün halefini şimdiden uluslararası telefon operatörlerine göstermeye başladığı ve bu operatörlerin Temmuz ayı sonundan itibaren ön sipariş almaya başlayacakları iddia ediliyor.

Bu yeni bilgilerin daha önce ortaya çıkan iddialarla örtüşmüyor olması bilgilerin güvenirliğini kuşkulu hale getiriyor olsa da, Samsung’un yeni iPhone modelleri piyasaya sürülmeden önce Galaxy Note 5‘i kullanıcıların beğenisine sunmak için telefonun çıkışını erkene alması oldukça mantıklı bir hamle olarak değerlendiriliyor.

Google’ın Sürücüz Araçları Yola Çıkmaya Hazır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU