Ana SayfaGundemYeni Need For Speed Çok Yakında Tanıtılacak

Yeni Need For Speed Çok Yakında Tanıtılacak

Underground serisine yeniden hayat vermesi beklenen yeni Need for Speed oyununun ne zaman resmi olarak tanıtılacağı Electronic Arts tarafından açıklandı.

Oyun dünyasının en başarılı yarış serileri arasında yer alan Need for Speed serisi son yıllarda bekleneni verememiş olsa da, bu yıl oyunseverleri memnun edecek yeni bir oyunla geri dönecek gibi görünüyor. Yeni bir Need for Speed oyunu üzerinde çalışmakta olduğu bir süredir bilinen Electronic Arts, dün yayınladığı açıklamayla yeni Need For Speed oyununun 21 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacağını duyurdu.

yeni_Need_for_Speed

Electronic Arts şu ana kadar yeni Need for Speed hakkında herhangi bir detay paylaşmamış olsa da, şimdiye kadar ortaya çıkan söylentiler oyunseverleri umutlandıracak niteliklte. Son dönemde yarışçılarla polisler arasındaki kovalamacalara odaklanan oyunlara sahne olan Need for Speed serisi, yeni oyunla birlikte en başarılı olduğu alana, yani yarışçıların yeraltı dünyasını anlatmaya geri dönecek gibi görünüyor.

Diğer yarışçılarla mücadelelerin ve araba modifiye etmenin ön planda olduğu Underground serisini yeniden hayata döndürmeye hazır görünen Electronic Arts’ın yeni oyunla Underground serisini yeniden başlatacağı tahmin ediliyor.

Vivo X5 Pro’nun Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU