Far Cry New Dawn için yeni oynanış videosu

hqdefault

Ubisoft, The Game Awards 2018 esnasında duyurduğu Far Cry New Dawn için yaklaşık olarak 8 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Gün geçmiyor ki Ubisoft yeni bir Far Cry oyunu daha duyurmasın. Meyve veren ağaç taşlanır misali, Ubisoft satan serilerini taşlamaya devam ediyor. Fakat artık kabak tadı verdiklerinin farkında değiller.

Gerek Assassin’s Creed gerekse de Far Cry serisi artık kendisini fazlasıyla tekrar etmeye başlamış durumda. Zaten Far Cry 5, Far Cry 4’e olan benzerliği nedeniyle ağır eleştirilere maruz kalmıştı. Fakat Ubisoft bu eleştirilere kulak tıkayarak, kısmen de ola Far Cry 5 ile aynı haritada geçecek olan New Dawn’ı duyurdu.

Far Cry New Dawn için yeni video

The Game Awards 2018’de duyurulan Far Cry New Dawn, küresel bir nükleer felaket sonrasında Hope County’de geçen olayları konu edinecek.

Geçtiğimiz gün oyun için ilk kapsamlı oynanış videosu da ortaya çıktı. Game Informer ekibi tarafından paylaşılan videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Videodan da net bir şekilde görüldüğü üzere, oyundaki pek çok dinamik Far Cry 5 ile neredeyse bire bir aynı. Açık konuşmak gerekirse Far Cry New Dawn bir solo oyundan ziyade ek pakete benziyor.

15 Şubat’ta raflardaki yerini alacak olan yapım, şimdiden ağır eleştirilere maruz kalmış durumda. Bakalım Ubisoft bu eleştiriler karşısında suskunluğunu daha ne kadar koruyacak.

Rage 2 çıkış tarihi açıklandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir