Ana sayfa Gundem The Evil Within'den Korkutucu Video

The Evil Within’den Korkutucu Video

Son zamanların en ürkütücü yapımlarından biri olacağı düşünülen The Evil Within yeni videosunu yayınladı.

Korku oyunları ve filmleri, tek düze yapıları yüzünden artık kimsenin dikkatini çekmiyor. Son dönem piyasaya sürülen korku oyunlarının benzer atmosferlerinden oyuncular çok şikayetçi. Şaşırtma ve korku unsurlarını kaybeden oyunlar, rutin hale geliyor. Japonların korku sineması konusundaki başarılarını türü takip edenler bilir.

The Evil Within adlı oyun, yayınlanan ilk tanıtım videolarıyla birlikte korku severleri cezbetmişti. Şaşırtma unsurunu sonuna kadar kullanan The Evil Within, müzik ve ses efektleriyle de oyuncuları gerecek. Shinji Mikami, tarafından hazırlanan oyun herkesin şikayet ettiği klişeleri ortadan kaldırıyor. Her adımda yeni bir ölüm tehlikesi ve gizemle karşılaşacak olan oyuncular, hayatta kalmak için sürekli tedbirlik olmak zorunda kalacaklar. 14 Ekimde piyasaya çıkacak olan oyun PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için hazırlanmış.

Windows Phone Kullanıcısı Sayısını Arttırıyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler