Ethereum fiyatı için hedef 10 bin dolar! Hayal değil gerçek!

Ethereum ve AVAX

En büyük altcoin olan Ethereum beklenen yükselişi bir türlü gerçekleştiremedi. Fakat yine de yatırımcılar umudunu kaybetmiş değil. Pek çok analist 2024 sonuna kadar ETH’nin 10 bin doları mutlaka geçeceğini düşünüyor. İşte detaylar.

Ethereum fiyatı için hedef 10 bin dolar! Hayal değil gerçek! Hemen yazımızın başında belirtelim. Bu içerikteki hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanızı öneririz.

Şimdi gelelim haberimize. Bilindiği üzere son günlerde bir ETH kasırgasıdır koptu gidiyor. Bitcoin’in ardından en değerli 2. kripto para konumunda yer alan ETH’ye yoğun bir talep var.

Ethereum mu Bitcoin mi sorusu yanıt buldu

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Eylül ayında ETH ağında önemli bir güncelleme gerçekleşti. Bu güncelleme sonrasında Ethereum’daki madencilik aktiviteleri sona erdi. Bununla birlikte Ethereum’a olan ilgi arttı ve fakat fiyatta önemli bir zıplama gerçekleşmedi.

e2 1

Ethereum fiyatı için hedef 10 bin dolar! Hayal değil gerçek!

Ocak genelinde 1300 doların altında sıkışıp kalan ETH’nin, 2023 Şubat sonrasında ise adeta şok yapması bekleniyor. Kısa sürede 2000 dolar direncini kıracak olan ETH, önce 2500 dolar ardından da 3000 dolar direncini kırarak önemli rekorlara imza atacak. En azından görüşler bu yönde.

Ethereum tekrardan 3000 doların altında

Bazı uzmanlar ETH’nin yükselişinin kademeli olarak devam edeceğini söylüyorlar. Yani dönemsel olarak düşüşler yaşansa da ETH’nin daha gidecek çok yolu var. Bu yol en sonunda 10 bin dolara kadar uzanacak. Fakat bunun için net bir süre vermek çok zor.

Elbette tekrardan dip not olarak hatırlatalım. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Keza ETH’nin 1600 dolar seviyesine ulaşıp 70 dolara kadar düştüğü günleri de unutmamak gerekiyor.

Squid Game oyunlarında esas kazanan Netflix oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir