Ethereum fiyatı 2000 doları aşamıyor

eth

En büyük altcoin olan Ethereum, bir süredir 2000 doların altında işlem görüyor. Bazı analistler 2000 doların ETH için önemli bir direnç noktası haline geldiğini belirtiyorlar. İşte tüm detaylar.

Ethereum fiyatı 2000 doları aşamıyor. Kripto para piyasası şu sıralar zor günler geçiriyor. Ardı ardına gelen olumsuz haberler piyasadaki coinlerin belli bir döngü etrafında kalmasına neden oldu. Pek çok kripto para günlerdir belli aralıklarda gidip geliyor. Nitekim Ethereum da bu coinler arasında.

Ethereum fiyatı

Bu ay içerisinde 3400 dolar seviyesine kadar yükselen fakat direnci kıramayan Ethereum şimdilerde 2000 doların altında seyrediyor.

Ethereum fiyatı

Ethereum fiyatı 2000 doları aşamıyor

Aslında pek çok uzman Ethereum’un yıl içerisinde 6 bin doları göreceğine emin. Fakat önümüzde 6 aylık bir süreç kaldı. Pek çok kişi ETH’nin gerçekten 6 bin dolar seviyesine çıkıp çıkamayacağını merak ediyor. Elbette bunu önümüzdeki süreçte öğrenmiş olacağız.

Ethereum fiyatı

Tabi ki söz konusu kripto para piyasası olduğunda grafiklere ya da analizlere çok fazla bel bağlamamak gerekiyor. Çünkü pek çok grafik ya da analiz fazlasıyla yanıltıcı olabiliyor. O yüzden diğer haberlerde uyardığımız gibi yine dip not geçelim. Bu ve diğer kripto para içeriklerimizdeki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Bir de kaybetmeyi göze alamayacağını miktarlarda parayla kripto para piyasasına girmemenizi tavsiye ederiz. Tabi ki yine de karar sizin.

Microsoft “Xbox Cloud Gaming” beta sürümünü başlattı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir