Ethereum fiyatı tekrardan 4 bin doları geçecek mi?

eth

Bir dönem 4600 dolara kadar yükselen ETH’de aynı soru kafaları kurcalıyor. Acaba ETH tekrardan aynı ivmeyi yakalayıp 4 bin dolar barajını aşabilecek mi? İşte bu sorunun yanıtına ilişkin ayrıntılar.

Ethereum fiyatı tekrardan 4 bin doları geçecek mi? Hemen yazımızın başında belirtelim. Bu içerikteki hiç bir bilgi yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanızı öneririz.

Şimdi gelelim haberimize. Bilindiği üzere son günlerde bir ETH kasırgasıdır koptu gidiyor. Bitcoin’in ardından en değerli 2. kripto para konumunda yer alan ETH, sadece son bir haftada yüzde 20 oranında değer kazandı.

Ethereum mu Bitcoin mi sorusu yanıt buldu

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl ETH ağında önemli bir güncelleme gerçekleşti. Bu güncelleme sonrasında Ethereum’daki işlem ücretleri önemli oranda düştü. Bununla birlikte Ethereum’a olan ilgi arttı ve kısa sürede 1780 dolar bandı geçildi.

e2 1

Ethereum fiyatı tekrardan 4 bin doları geçecek mi?

Bir ara 1600 doların altında sıkışıp kalan ETH,14 Mart sonrasında ise adeta coştu. Kısa sürede 1700 dolar direncini kıran ETH, önce 1750 dolar ardından da 1780 doları aşarak önemli bir başarı gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde 1790 dolar seviyelerini test eden ETH buralardan 1781 dolar seviyelerine kadar geriledi.

eth

Bazı uzmanlar ETH’nin yükselişinin kademeli olarak devam edeceğini söylüyorlar. Yani dönemsel olarak düşüşler yaşansa da ETH’nin daha gidecek çok yolu var. Bu yol en sonunda 4 bin dolara kadar uzanacak. Fakat bunun için net bir süre vermek çok zor.

Elbette tekrardan dip not olarak hatırlatalım. Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Keza ETH’nin 1600 dolar seviyesine ulaşıp 70 dolara kadar düştüğü günleri de unutmamak gerekiyor.

Resident Evil 4 Remake yüksek puanlar aldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir