Apple Watch 9 tasarımı bambaşka olacak!

Apple Watch: WatchOS 7'deki dikkat çekici yeni özellikler

Akıllı saat sektöründeki önemli isimlerden biri olan Apple, yeni nesil saatinde tamamen farklı bir tasarım çizgisine yönelebilir. Gelen söylentiler Apple’ın artık tasarım çizgisini değiştirmeyi düşündüğünü gösteriyor. İşte tüm detaylar.

Apple Watch 9 tasarımı bambaşka olacak! Malum ilk jenerasyondan beri Apple Watch tasarımı aynı. Yani Cupertino merkezli şirket henüz köklü bir değişiklik yapmış değil. Apple Watch modellerinin geneline baktığımızda değişen fazla birşeyin olmadığını rahatlıkla görebiliyoruz.

Apple saatleri için watchOS 9 artık kullanılabilir durumda!

Son birkaç yılda tasarım tarafında ufak değişiklikler yapan Apple, ekranı kasaya tam oturtarak, saatin daha geniş bir panele sahip olmasını sağladı. Fakat artık tasarım tarafında yapılabilecek fazla bir şey kalmadı.

Apple Watch 9 tasarımı bambaşka olacak!

Nitekim Apple da bu durumun farkında. Yani tasarım tarafında yapılacak çok fazla bir şey olmadığını onlar da biliyorlar. Peki yeni nesil Apple Watch nasıl bir tasarım çizgisine sahip olacak.

Apple watch 7

Apple’a yakın isimlerden biri olan Ming Chi Kuo’ya göre yeni nesil Apple Watch’ta ufak bir tasarım değişikliğine gidilebilir. Apple Watch Series 9’de dikdörtgen form yerine yuvarlak bir forma yer verilebilir.

Apple Watch "Extreme Sports" versiyonu bu yıl içinde geliyor

Bunun haricinde Cupertino merkezli şirketin özellik tarafında bazı ekstralara yöneleceği ve yıllardan beri beklenen tansiyon ölçme özelliğinin yeni nesil Watch modeliyle geleceği konuşuluyor. Fakat az önce de belirttiğimiz üzere bu yıllardan beri konuşulan bir şey.

Yani Apple Watch Series 9’da da tansiyon ölçme gibi bir özellik bulunmazsa bu bizi çok fazla şaşırtmayacaktır. Apple Watch 9 tasarımı bambaşka olacak!

Zam bu sefer oyun fiyatlarını vuracak!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir