Ethereum fiyat beklentisi artıyor!

Ethereum ve AVAX

Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para unvanını kimselere kaptırmayan Ethereum’da 2023 hedefi belirlendi. ETH fiyatının 2023 sonunda 8000 dolar olması bekleniyor. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Ethereum fiyat beklentisi artıyor! Ethereum’da yeni hedef 8000 dolar. Kripto para piyasasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bazı altcoinlerde yaşanan ani yükselişlerden sonra sahne sırası büyük isimlere geldi.

Ethereum mu Bitcoin mi sorusu yanıt buldu

Hatırlanacağı üzere Bitcoin geçtiğimiz yıl Mayıs ayında rekor kırarak 66 bin dolar seviyesine kadar yükselmişti. Fakat BTC bu seviyelerde çok fazla tutunamadı ve 62 bin dolar seviyelerine kadar düştü. Bitcoin’in ardından en büyük alt coin olarak bilinen Ethereum da rekor kırdı.

Ethereum mu Bitcoin mi sorusu yanıt buldu

ETH 2021 Mayıs ayının ardından en yüksek seviyesine erişerek kendi rekorunu tazeledi. Peki ETH’de 2023 içerisindeki hedef ne? Genel kanı 2023 içerisinde ETH’nin daha da yükseleceği ve rekorlar kırmayı sürdüreceği yönünde.

Altın yatırımcıları kripto

Ethereum fiyat beklentisi artıyor!

Hali hazırda Ethereum 1300 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Bazı analistlere göre Ethereum 2023 içerisinde önce 6000 dolar, ardından da 8000 dolar barajını aşarak önemli bir rekora imza atabilir. Elbette bu şimdilik basit bir tahminden ibaret. Yani gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek.

Biz her zaman olduğu gibi yine uyarımızı yapalım. Bu ve benzeri içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Dolayısıyla kendi yatırımlarınızı kendi görüşleriniz doğrultusunda yapmanız çok daha doğru olacaktır. Çünkü kripto para piyasasının geleceğini kestirmek pek de kolay değil. Keza çıkacak denilen para düşebiliyor. Ya da tam tersi bir durumla karşı karşıya kalabiliyoruz.

Christopher Nolan atom bombası sahnesini CGI kullanmadan çekti