Ana SayfaGenelEthereum bir rekor daha kırdı

Ethereum bir rekor daha kırdı

Kripto para piyasasında dün gece yine hareketli saatler yaşandı. Ethereum rekor üstüne rekor kırdı. 3000 dolar direncini aşan ETH kısa sürede rekor tazeledi.

Son günlerde en çok revaçta olan konulardan birisi de kripto paralar. Kripto para denildiğinde genel olarak pek çok kişinin aklına ilk olarak Bitcoin gelecektir. Fakat kripto piyasasına baktığımız zaman 5000’in üzerinde kripto varlık olduğunu görüyoruz.

Elbette bu kripto varlıkların büyük bir çoğunluğu varlığını sürdüremeyerek batacak. Fakat bazıları var ki büyük gelecek vaat ettiği söyleniyor.

Kripto para piyasasına baktığımızda ilk sırada 60 bin dolar değerine yaklaşan fiyatı ile Bitcoin’i görüyoruz. İkinci sırada ise en büyük altcoin olarak lanse edilen ETH yani Ethereum var.

ETH uzun bir süredir 2000 doların altında işlem görüyordu. Nisan ayı ile birlikte 2000 dolar barajını aşan ETH kısa sürede 3000 dolar sınırına kadar geldi.

Ethereum bir rekor daha kırdı

3000 dolar ETH için güçlü bir direnç noktasıydı. Bir süre 28003000 dolar bandında kalan ETH ardından büyük bir ivme kazanarak 3000 dolar direncini kırdı ve 3500 dolara doğru yol almaya başladı.

Geçtiğimiz gece ETH bir ara 3450 dolar seviyelerine kadar yükselerek rekor üzerine rekor kırdı. Sonrasında ise ETH değeri 3350 dolar seviyesine kadar geriledi.

Özellikle Temmuz ayında gelmesi beklenen ETH güncellemesi ile birlikte önemli değişiklikler olması bekleniyor.

Dip not: Yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto para piyasasında yeni vurgun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting