Epson 60 köy okuluna destek oldu

Epson

Köy okullarına yönelik sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan Epson, ilk etapta 40 şehirde 60 köy okuluna yazıcı bağışında bulunarak fırsat eşitliğine destek oldu.

Epson, Türkiye’de eğitimde fırsat eşitliğine destek olacak bir kampanya başlattı. Köy okullarına yönelik sivil toplum kuruluşlarıyla çalışan firman, 40 şehirde 60 köy okuluna çok işlevli yazıcı bağışında bulundu. Epson’un hedefi bu yıl 100 okula ulaşarak çocukların eğitim ve yaratıcılığını desteklemek olacak.

Epson Türkiye, söz konusu kampanyayı köy okullarında öğrencilerin yaratıcılığına ve eğitimine katkı sağlamak için hayata geçirdi. Çok işlevli yazıcılar, öğrencilerin derslerine ve proje çalışmalarına katkı sağladı. Gelecekte bu desteği artırarak sürdürmeyi hedefleyen Epson, yüzde 90’a varan sarf malzemesi ve enerji tasarruflu yazıcılarıyla daha geniş kitlelere ulaşacak.

Epson

Öğrenci ve öğretmenlere neler sağlıyor?

 Okullarda kullanılan Epson çok işlevli yazıcılar, öğrencilerin ve öğretmenlerin eğitim sürecine önemli katkı sağlıyor. Yazıcılar, öğrencilerin ödevlerini, projelerini ve sunumlarını hazırlamalarına yardımcı oluyor. Ayrıca, öğrencilerin yaratıcılıklarını geliştirmelerine ve yeni fikirler üretmelerine de olanak tanıyor.

Öğretmenler için de yazıcılar, ders materyallerini hazırlama, öğrencilerin çalışmalarını değerlendirme ve velilerle iletişim kurma gibi avantajlar sunuyor. Yani öğretmenlerin işlerini daha verimli ve etkili bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyor. Firma, söz konusu kampanyasıyla olanakları düşük olan köy okullarında eğitim kalitesini artırmaya ve öğrencilerin daha iyi bir eğitim almasına destek olmayı hedefliyor.

Epson

Ultra düşük maliyetle yazdırma imkanı

Markanın ev ve küçük ofislere yönelik EcoTank yazıcıları tek mürekkep şişesi setiyle 3 yıl yetecek kadar baskı imkanı sunuyor. Özel olarak tasarlanmış yüksek verimli mürekkep şişeleriyle birlikte gelen entegre mürekkep tanklarıyla çok daha düşük maliyetlerle kullanılıyor. Wi-Fi ve Wi-Fi Direct bağlantısı ile kompakt tasarımlara sahip yazıcılar akıllı bir cihazdan kontrol edilebiliyor.

21 milyon kadın işini yapay zekaya kaptırabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir