Ana SayfaDonanımBaskıda Devrim Yaratan EPSON Tanklı Yazıcıların Yeni Modelleri Türkiye'de

Baskıda Devrim Yaratan EPSON Tanklı Yazıcıların Yeni Modelleri Türkiye’de

Epson dünya ve Türkiye’de bir ilke imza atarak geliştirdiği tanklı yazıcıların yeni modellerini tüketicinin beğenisine sundu. Mevcut modeller ek özelliklerle geliştirilirken, lazer yazıcı kullanıcılarının sarf malzeme maliyetlerini minimuma indirecek yeni seri M100, M105 ve M200 de Epson tanklı yazıcı ailesindeki yerini aldı.

Segment dahilinde bulunan L110, L210, L300, L355 ve L550 baskı hızı, kapladığı alan ve Wi-Fi teknolojisi ile hayatı kolaylaştırırken, baskı maliyetlerini de minimumda tutmaya devam ediyor.

Fotoğraf yazıcısı L800 ile birlikte yeni modellerle dokuz ürünlük portföye ulaşan EPSON Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli yazıcılar; bünyelerine entegre ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankları ile kullanıcıya sayfa başına çok düşük maliyet sunmak için tasarlandı. Epson garantisi altında olan bu yazıcılar, yüksek adette baskı ihtiyacı duyan tüm küçük-orta ve büyük işletmeler düşünülerek geliştirildi.Epson-WorkForce-M200

- Reklam -

Hepsi bir arada, Wi-Fi bağlantılı, minimum baskı maliyetli yazıcı: L550

EPSON L550 kablosuz, 4’ü bir arada, networke bağlanabilen yeni bir model. Baskı, tarama, fotokopi ve faks özelliklerine sahip L550 ayrıca ADF, iki satır LCD ekran ve Ethernet bağlantısı da sunuyor. Teslimde iki şişe ekstra 70 ml’lik siyah mürekkep ile gelen ürün dakikada dokuz sayfaya kadar yüksek baskı hızıyla¹ ofislerin verimliliğini yükseltirken maliyetleri de minimize ediyor.

Epson iPrint ofis içinde akıllı telefon ve tablet bilgisayardan kablosuz olarak baskı almanızı sağlarken, L550 yeni çoklu kopyalama işlevi ile² bir sayfayı tek seferde 99 adete kadar basabiliyor.

EPSON tanklı yazıcılar üst segment dahilinde tüketicinin beğenisine sunulan diğer ürünler ise; L110-L210-L300 ve L355. Tümü bir önceki modellere göre daha az yer kaplıyor ve dakikada baskı da çok daha hızlı…

 

EPSON L550-1

Yeni M serisiyle lazer yazıcılarda da tank sistemi

Epson bir ilke daha imza atarak lazer yazıcılarını da Sürekli Mürekkep Besleme Sistemli hale getirerek, M100, M105 ve M200’ü tüketicinin beğenisine sundu. Tek işlevli yazıcı M100, Wi-Fi bağlantılı tek işlevli yazıcı M105 ve Ethernet bağlantılı, ADF’si olan hepsi bir arada yazıcı M200’den oluşan yeni seride tüm ürünler 140ml’lik iki adet mürekkep şişesiyle teslim edilmektedir ki bu da 12 bin sayfa³ baskı alınmasını mümkün kılar. Ağ kurulumuna hazır M serisi ile dakikada 15 sayfaya¹ kadar baskı almak mümkün. Başlangıç ve düşük enerji kullanımı özellikleriyle ENERGY STAR nitelikli Epson M100, M105 ve M200 lazer yazı kullanıcılarının sarf malzeme maliyetini minimuma indiriyor.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting