Ana sayfa Genel Epson’dan yepyeni EcoTank Mono yazıcı serisi

Epson’dan yepyeni EcoTank Mono yazıcı serisi

Epson’un bir ilk olarak piyasaya sürdüğü mürekkep tankı sistemli yazıcılardaki ürün yelpazesi, EcoTank Mono serisinde yer alan sekiz yeni modelle daha da genişledi.

Dayanıklılık, düşük baskı maliyeti, enerji tasarrufu; siyah beyaz baskı ihtiyacı olan kurumlarda Epson’un yeni EcoTank Mono serisi ile karşılanacak. Orijinal mürekkep tanklı yazıcının yaratıcısı Epson seri dahilinde; tek işlevli, çok işlevli ve hepsi bir arada olmak üzere üç farklı kategoride sekiz modeli satışa sundu.

İlk lansmandan bugüne dünyada 30 milyonun üzerinde Epson mürekkep tanklı yazıcı satışı

Sadece baskı sağlayan M1100, M1120, M1140 ve M1170; 3’ü 1 arada M2140 ve M2170, 4’ü bir arada M3140 ve M3170 olmak üzere toplam sekiz modelden oluşan yeni seri; lazer yazıcılara göre sayfa başı baskı maliyetinde yüzde 90’a varan oranda tasarruf sağlıyor. Yazıcılara dahil edilen ilk mürekkep şişeleriyle 11 bin sayfaya kadar mono baskı almak mümkün. Epson; orijinal mürekkep tankını yaratan ilk kurum ve lanse ettiği 2011 yılından bugüne, dünya genelinde 30 milyonun üzerinde satış gerçekleştirdi.

1500 TL’nin altında alabileceğiniz akıllı telefonlar – Temmuz 2019

Yeni serideki geniş ürün yelpazesi dahilinde kullanıcılar; çift taraflı baskı, Otomatik Belge Besleyici, 150 sayfa veya 250 sayfalık tepsi ve ayrıca USB, Wi-Fi ve Ethernet gibi farklı bağlantı çözümleri sunan farklı modellerle ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

Yoğun çalışma ortamları için uygun olan yeni seri, sarf malzemesi değişikliklerini en aza indirirken, 20 ppm’ye varan yüksek baskı hızıyla da dikkat çekiyor. Tankların önde konumlanması, mürekkep seviyesi takibini de oldukça kolaylaştırıyor. Inkjet teknolojisinin lider savunucularından Epson, bu seride de muadil lazer yazıcılara oranla yüzde 95’e varan enerji tasarrufu sağlatıyor.

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler