Ana sayfa Genel Epson, RIPS yazıcı ailesini yeniledi

Epson, RIPS yazıcı ailesini yeniledi

Epson, yakın zamanda lansmanı yapılan WF-C5000 serisi A4 ofis tipi mürekkep püskürtmeli yazıcıların başarısından feyz alarak iki yeni WorkForce Pro A4 RIPS (Değiştirilebilir Mürekkep Poşeti Sistemi) modelini duyurdu.

4’ü 1 arada WF-C579RDTWF ve tek işlevli WF-C529RDTW RIPS yazıcılar, iş yerinde üretkenliği arttırmaya ve çevresel etkiyi azaltmaya yardımcı oluyor. Modeller, aylık baskı hacmi yüksek olan ve bu alanda kontratlı hizmet sunan işletmelerin toplam sahip olma maliyetini minimuma indirerek çalışma koşullarını idealize ediyor.

Ofis tipi A4 segmentinin üst seviyesindeki çok işlevli modelde 60 ipm tek geçişli dubleks ADF tarayıcı bulunuyor. WF-C529RDTW ise Epson Print Admin ile güvenli, takip-et baskı sunan birkaç ofis tipi A4 tek işlevli yazıcıdan biri.

Yüksek kapasiteli RIPS üniteleriyle daha az karbon ayak izi

Yeni tasarımlarıyla daha az yer kaplayan ve Epson’ un çevre odaklı yaklaşımıyla daha az karbon ayak izi yaratan modeller; siyahta 50.000, renklide 20.000 sayfaya varan yüksek mürekkep verimine sahip. WF-C579RDTWF ve WF-C529RDTW; baskı kapasiteleri, yüksek dubleks tarama hızları ve işletmeler için geniş bir yelpazedeki iş akışı çözümleriyle ofisler için adeta birer üretim merkezi. Yüksek mürekkep verimi, maliyetleri düşük tutup rekabetçi bir Toplam Sahip Olma Maliyeti sunmaya yardımcı olurken daha az yedek parça kullanılan mürekkep püskürtme teknolojisi, beklenmeyen servis ve müdahale maliyetlerini düşürüyor.

Daha düşük karbon ayak izi; ofiste ya da sağlık hizmeti ortamları gibi alanın önemli olduğu mekanlarda bu modelleri konumlandırmayı daha da kolaylaştırıyor. Düşük enerji kullanımı ve sıfır ozon gazı emisyonu, bu ürünlerin çevreci kimliğini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Arttırılan dayanıklılık ile önceki modellerdeki 150 bin sayfaya karşılık bu modellerin görev döngüsü 240 bin sayfaya yükseliyor.

AirPods 2 ne zaman satışa sunulacak?

Hazır modunda 4,8 saniyelik siyah ve 5,3 saniyelik renkli İlk Sayfa Çıkış Süresi (FPOT); renkli ve monoda (ISO hızı) 24 sf./dak. baskı hızları ve 60 ipm yüksek dubleks tarama hızı, üretkenliği yüksek tutmaya yardımcı oluyor. Mürekkep püskürtme teknolojisi ısı gerektirmediğinden lazerlerin aksine ürünün ısınmasını beklemeye gerek kalmıyor. 1.330 sayfalık maksimum kağıt kapasitesi, yeniden doldurma işlemi için zaman kaybını ortadan kaldırıyor.

Çok çeşitli çözümlerle uyumlu olan ve kullanıcı verimliliği ile belge güvenliği için tasarlanmış her iki model; şirket içi iş akışlarını iyileştirmeye olanak sağlıyor. Epson Open Platformu  PaperCut, Nuance, Y Soft ve daha başka ISV’lerin üçüncü taraf yazılım çözümlerinin de kullanılabilmesini sağlıyor. İşletmeler, Epson Print Admin, Document Capture Pro ve Epson Device Admin gibi Epson’un kendi çözümlerinden de yararlanabiliyor.

 

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler